Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Kentsel Dönüşüm Bölgelerinde Enerji Planlaması
Kentsel Dönüşüm Bölgelerinde Enerji Planlaması  15.2.2017
Kentsel Dönüşüm Bölgelerinde Enerji Planlaması

Genel Müdürümüz Mesut EFE, Bursa Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Halit TURGUT'u ziyaret etti. Ziyarette kentleşme ve ortaya çıkan enerji talebinin planlı yatırım stratejileri ile çözümlenmesi ve uygulanması adına yapılması gerekenler konuşuldu. Toplantının ardından Genel Müdürümüz Mesut EFE, "Şehrin Işıkları 4" yarışmamızda dereceye giren şehir mimarisi temalı bir fotoğraf hediye etti.

  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.