Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Genel Müdürümüzden DKMP 2.Bölge'ye "Hayırlı Olsun" Ziyareti
Genel Müdürümüzden DKMP 2.Bölge'ye "Hayırlı Olsun" Ziyareti  14.2.2017
Genel Müdürümüzden DKMP 2.Bölge'ye

Genel Müdürümüz Mesut EFE, Doğa Koruma ve Milli Parklar 2. Bölge Müdürü Mustafa BULUT'a "Hayırlı Olsun" ziyaretinde bulundu. Sohbet havasında geçen görüşmede karşılıklı işbirliğine verilen önem ve 2017 yatırım planlamaları konuşuldu. Görüşmeye Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE de katıldı.

Toplantının ardından Genel Müdürümüz EFE, DKMP 2.Bölge Müdürü Mustafa BULUT'a "Şehrin Işıkları 4" yarışmamızda dereceye giren bir fotoğraf hediye etti.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.