Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Enerji Sektöründe Müşteri İlişkileri
Enerji Sektöründe Müşteri İlişkileri  13.2.2017
Enerji Sektöründe Müşteri İlişkileri

Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE, Uludağ Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu tarafından düzenlenen " 3. Yenilenebilir Enerji Kongresi"nde konuştu. Enerji sektöründe müşteri ilişkileri ve etkili iletişim stratejileri hakkında bilgiler veren YÜCE, genç girişimcilere de çeşitli tavsiyelerde bulundu. Özellikle yenilenebilir enerji sektörünün çok büyük fırsatlar barındırdığını aktaran ve bu pastadan pay almak isteyen gençlerin inovasyon ve ar-ge faaliyetleri ile yerli üretime geçiş yapmasının hem milli ekonomiye getiri sağlayacağını hem de karlılığının yüksek olması sebebiyle iyi bir yatırım aracı olacağını belirten YÜCE, sektörün kazanabileceği ivme ve orta vadede karlılığı hakkında çeşitli bilgiler verdi. Sohbet havasında geçen ve eğlenceli sunumuyla ilgi toplayan sunum soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.