Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Enerji Sektöründe Müşteri İlişkileri
Enerji Sektöründe Müşteri İlişkileri  13.2.2017
Enerji Sektöründe Müşteri İlişkileri

Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE, Uludağ Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu tarafından düzenlenen " 3. Yenilenebilir Enerji Kongresi"nde konuştu. Enerji sektöründe müşteri ilişkileri ve etkili iletişim stratejileri hakkında bilgiler veren YÜCE, genç girişimcilere de çeşitli tavsiyelerde bulundu. Özellikle yenilenebilir enerji sektörünün çok büyük fırsatlar barındırdığını aktaran ve bu pastadan pay almak isteyen gençlerin inovasyon ve ar-ge faaliyetleri ile yerli üretime geçiş yapmasının hem milli ekonomiye getiri sağlayacağını hem de karlılığının yüksek olması sebebiyle iyi bir yatırım aracı olacağını belirten YÜCE, sektörün kazanabileceği ivme ve orta vadede karlılığı hakkında çeşitli bilgiler verdi. Sohbet havasında geçen ve eğlenceli sunumuyla ilgi toplayan sunum soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.