Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Enerji Sektöründe Müşteri İlişkileri
Enerji Sektöründe Müşteri İlişkileri  13.2.2017
Enerji Sektöründe Müşteri İlişkileri

Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE, Uludağ Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu tarafından düzenlenen " 3. Yenilenebilir Enerji Kongresi"nde konuştu. Enerji sektöründe müşteri ilişkileri ve etkili iletişim stratejileri hakkında bilgiler veren YÜCE, genç girişimcilere de çeşitli tavsiyelerde bulundu. Özellikle yenilenebilir enerji sektörünün çok büyük fırsatlar barındırdığını aktaran ve bu pastadan pay almak isteyen gençlerin inovasyon ve ar-ge faaliyetleri ile yerli üretime geçiş yapmasının hem milli ekonomiye getiri sağlayacağını hem de karlılığının yüksek olması sebebiyle iyi bir yatırım aracı olacağını belirten YÜCE, sektörün kazanabileceği ivme ve orta vadede karlılığı hakkında çeşitli bilgiler verdi. Sohbet havasında geçen ve eğlenceli sunumuyla ilgi toplayan sunum soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.