Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / "Enerji Talebine Yatırım ile Karşılık Vereceğiz"
"Enerji Talebine Yatırım ile Karşılık Vereceğiz"  11.2.2017

İnegöl İşletme Müdürümüz Hasan Ali YÜRÜK ve Kurumsal İletişim Uzmanımız Hakan KAYA, Ak Parti İnegöl İlçe Başkanı Adem DEMİREL'i makamında ziyaret etti. Ziyarette UEDAŞ'ın İnegöl Bölgesi için 2016'da gerçekleştirilen yatırımları, ve 2017 yılı için de planlanan projeleri hakkında bilgiler verildi.  Toplantının ardından konuşan YÜRÜK "UEDAŞ olarak İnegöl'ün enerji ihtiyacını karşılama noktasında yatırımlarımız sürecek" diye konuştu.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.