Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Deprem Bölgesinde Sahadayız
Deprem Bölgesinde Sahadayız  11.2.2017
Deprem Bölgesinde Sahadayız

Ekiplerimiz Çanakkale depreminin yaralarını sarmaya devam ediyor. Kızılkeçili, Taşboğaz ve Gülpınar bölgelerinde depremzedeler için kurulan prefabriklere enerji sağlayan UEDAŞ ekipleri acil durum vardiyasında görevini sürdürüyor. Aksaklık yaşanmaması ve vatandaşarımızın mağdur olmaması için çalışmalarına devam eden AO ekiplerimiz 24 saat nöbetleşe sürdürdükleri görevlerinde, oluşabilecek arızalara anında müdahale edecek.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.