Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / BUSİAD’ı ziyaret ettik
BUSİAD’ı ziyaret ettik  4.9.2013
BUSİAD’ı ziyaret ettik

Bursa Sanayici ve İşadamları Derneği (BUSİAD) Başkanı Oya Yöney'i makamında ziyaret ettik. BUSİAD Evi'nde gerçekleşen görüşmede Başkan Oya Yöney ve yönetim kurulu üyelerince karşılanan Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu ve Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE görüşmede UEDAŞ’ın çalışmalarını paylaştı ve sanayicilerin sektörlerindeki beklentileri konusunda görüşlerini dinledi.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.