Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / "Juliet'in 42 Saati" Tiyatro Oyunumuz Yalovalılarla buluştu
"Juliet'in 42 Saati" Tiyatro Oyunumuz Yalovalılarla buluştu  10.2.2017

Tiyatro Topluluğumuz tarafından kimsesiz çocuklar yararına düzenlenen tiyatro gösterisi Bursa’nın ardından Yalova da izleyicilerle buluştu. Raif Dinçkök Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte muhteşem performansı ile göz dolduran personellerimiz Yalovalılara keyifli dakikalar yaşattı.

Uludağ Elektrik Dağıtım bünyesinde çalışmalarına başlayarak yaklaşık 6 aylık yoğun bir çalışmanın ardından ilk oyunlarını ocak ayında sahneye koyan UEDAŞ Tiyatro Topluluğumuz, 9 Şubat Perşembe günü Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde izleyicisi ile buluştu. Oyunun geliri Bursa Aile Sosyal Politikalar Müdürlüğü bünyesindeki kimsesiz çocuklara bağışlandı. UEDAŞ, birçok ilde oynanacak oyunu geniş kitlelerle buluşturmayı hedefliyor.

BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Tiyatro gösterisini UEDAŞ Yalova İşletme Müdürümüz Volkan Çelik, CLK Uludağ Perakende Yönetmeni Serper Acar, Uluğ Genel Koordinatörü Değer Opan, Yatırım Direktörümüz Ahmet Berk, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce’nin yanı sıra personellerimiz ve aileleriyle birlikte yaklaşık 300 kişi izledi.

Çeşitli birimlerinde görev yapan çalışanlarımızın rol aldığı “Juliet’in 42 saati” adlı oyun altı aylık yoğun bir çalışmanın ardından ortaya çıktı. Bir perdelik komedi türündeki oyun ölüm meleklerinin 42 saatlik uykuyu ölüm zannedip Jüliet'i yukarı almasını konu alan bir hikayeyi anlatıyor. Tamamı personellerimizden oluşan 18 kişilik Tiyatro Topluluğu hazırlık süresince profesyonel diksiyon ve drama eğitimi aldı. Sıcak ve içten bir komediyi sahneleyen topluluk faaliyetlerini sürdürüyor.

 

UEDAŞ Tiyatro Topluluğumuz, Kimsesiz Çocuklar için 16 Şubat'ta Balıkesir Salih Tozan Kültür Merkezi'nde sahne alacak.

 


   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.