Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / "Juliet'in 42 Saati" Tiyatro Oyunumuz Yalovalılarla buluştu
"Juliet'in 42 Saati" Tiyatro Oyunumuz Yalovalılarla buluştu  10.2.2017

Tiyatro Topluluğumuz tarafından kimsesiz çocuklar yararına düzenlenen tiyatro gösterisi Bursa’nın ardından Yalova da izleyicilerle buluştu. Raif Dinçkök Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte muhteşem performansı ile göz dolduran personellerimiz Yalovalılara keyifli dakikalar yaşattı.

Uludağ Elektrik Dağıtım bünyesinde çalışmalarına başlayarak yaklaşık 6 aylık yoğun bir çalışmanın ardından ilk oyunlarını ocak ayında sahneye koyan UEDAŞ Tiyatro Topluluğumuz, 9 Şubat Perşembe günü Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde izleyicisi ile buluştu. Oyunun geliri Bursa Aile Sosyal Politikalar Müdürlüğü bünyesindeki kimsesiz çocuklara bağışlandı. UEDAŞ, birçok ilde oynanacak oyunu geniş kitlelerle buluşturmayı hedefliyor.

BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Tiyatro gösterisini UEDAŞ Yalova İşletme Müdürümüz Volkan Çelik, CLK Uludağ Perakende Yönetmeni Serper Acar, Uluğ Genel Koordinatörü Değer Opan, Yatırım Direktörümüz Ahmet Berk, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce’nin yanı sıra personellerimiz ve aileleriyle birlikte yaklaşık 300 kişi izledi.

Çeşitli birimlerinde görev yapan çalışanlarımızın rol aldığı “Juliet’in 42 saati” adlı oyun altı aylık yoğun bir çalışmanın ardından ortaya çıktı. Bir perdelik komedi türündeki oyun ölüm meleklerinin 42 saatlik uykuyu ölüm zannedip Jüliet'i yukarı almasını konu alan bir hikayeyi anlatıyor. Tamamı personellerimizden oluşan 18 kişilik Tiyatro Topluluğu hazırlık süresince profesyonel diksiyon ve drama eğitimi aldı. Sıcak ve içten bir komediyi sahneleyen topluluk faaliyetlerini sürdürüyor.

 

UEDAŞ Tiyatro Topluluğumuz, Kimsesiz Çocuklar için 16 Şubat'ta Balıkesir Salih Tozan Kültür Merkezi'nde sahne alacak.

 


   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.