Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Gelecek Planları İçin UEDAŞ'ı Ziyaret Ettiler
Gelecek Planları İçin UEDAŞ'ı Ziyaret Ettiler  10.2.2017
Gelecek Planları İçin UEDAŞ'ı Ziyaret Ettiler

Sınav Koleji öğrencileri şirketimizi ziyaret ederek gelecekte yapmayı planladıkları meslekler ile ilgili bilgi alışverişinde bulundular. Öğrenciler, Genel Müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan birimleri gezdi ve bilgi aldı. Birim müdürlerimiz de kurumumuzda yaptığımız projeleri ve görevleri anlatarak gençlerin sorularını cevapladı.

Öğrencilerimizin gelecek planlamalarına sağlıklı tercihler ile yön vermelerini; başarılı ve mutlu oldukları alanlarda uzmanlaşmalarını temenni eder, sınavlarında başarılar dileriz.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.