Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Gelecek Planları İçin UEDAŞ'ı Ziyaret Ettiler
Gelecek Planları İçin UEDAŞ'ı Ziyaret Ettiler  10.2.2017
Gelecek Planları İçin UEDAŞ'ı Ziyaret Ettiler

Sınav Koleji öğrencileri şirketimizi ziyaret ederek gelecekte yapmayı planladıkları meslekler ile ilgili bilgi alışverişinde bulundular. Öğrenciler, Genel Müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan birimleri gezdi ve bilgi aldı. Birim müdürlerimiz de kurumumuzda yaptığımız projeleri ve görevleri anlatarak gençlerin sorularını cevapladı.

Öğrencilerimizin gelecek planlamalarına sağlıklı tercihler ile yön vermelerini; başarılı ve mutlu oldukları alanlarda uzmanlaşmalarını temenni eder, sınavlarında başarılar dileriz.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.