Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Gelecek Planları İçin UEDAŞ'ı Ziyaret Ettiler
Gelecek Planları İçin UEDAŞ'ı Ziyaret Ettiler  10.2.2017
Gelecek Planları İçin UEDAŞ'ı Ziyaret Ettiler

Sınav Koleji öğrencileri şirketimizi ziyaret ederek gelecekte yapmayı planladıkları meslekler ile ilgili bilgi alışverişinde bulundular. Öğrenciler, Genel Müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan birimleri gezdi ve bilgi aldı. Birim müdürlerimiz de kurumumuzda yaptığımız projeleri ve görevleri anlatarak gençlerin sorularını cevapladı.

Öğrencilerimizin gelecek planlamalarına sağlıklı tercihler ile yön vermelerini; başarılı ve mutlu oldukları alanlarda uzmanlaşmalarını temenni eder, sınavlarında başarılar dileriz.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.