Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Genel Müdürümüz Mesut EFE, Nilüfer Muhtarları ile görüştü.
Genel Müdürümüz Mesut EFE, Nilüfer Muhtarları ile görüştü.  8.2.2017
Genel Müdürümüz Mesut EFE, Nilüfer Muhtarları ile görüştü.

Genel Müdürümüz Mesut EFE, Nilüfer Bölgesi Mahalle Muhtarları ile bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantıda bölgenin son durumu ve sınırlar içerisinde yapılacak yeni hizmetler konuşuldu.
Düzenlenen toplantıya Genel Müdürümüz Mesut EFE, Sistem İşletme Direktörü Mutlu DALKAÇ, Nilüfer İşletme Müdürü Necdet ŞENÖZ, Kurumsal  İletişim Müdürü Yusuf Ziya YÜCE, Nilüfer İşletme çalışanları ve Nilüfer Muhtarları katıldı. Toplantının ardından konuşan Mesut EFE "Muhtarlarımız bizim için çok değerli. Onlarla daha hızlı iletişim kurabilmek ve sorunları çözebilmek adına mobil uygulamamıza yeni bir eklenti yapacağız. Görüşmelerimizde bundan sonra sadece yatırımlarımızdan bahsedeceğiz çünkü çözülmeyen sorun neredeyse kalmayacak" dedi.
Toplantının ardından UEDAŞ'a teşekkür eden muhtarlar hatıra fotoğrafı çektirdi.

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.