Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Genel Müdürümüz Mesut EFE, Nilüfer Muhtarları ile görüştü.
Genel Müdürümüz Mesut EFE, Nilüfer Muhtarları ile görüştü.  8.2.2017
Genel Müdürümüz Mesut EFE, Nilüfer Muhtarları ile görüştü.

Genel Müdürümüz Mesut EFE, Nilüfer Bölgesi Mahalle Muhtarları ile bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantıda bölgenin son durumu ve sınırlar içerisinde yapılacak yeni hizmetler konuşuldu.
Düzenlenen toplantıya Genel Müdürümüz Mesut EFE, Sistem İşletme Direktörü Mutlu DALKAÇ, Nilüfer İşletme Müdürü Necdet ŞENÖZ, Kurumsal  İletişim Müdürü Yusuf Ziya YÜCE, Nilüfer İşletme çalışanları ve Nilüfer Muhtarları katıldı. Toplantının ardından konuşan Mesut EFE "Muhtarlarımız bizim için çok değerli. Onlarla daha hızlı iletişim kurabilmek ve sorunları çözebilmek adına mobil uygulamamıza yeni bir eklenti yapacağız. Görüşmelerimizde bundan sonra sadece yatırımlarımızdan bahsedeceğiz çünkü çözülmeyen sorun neredeyse kalmayacak" dedi.
Toplantının ardından UEDAŞ'a teşekkür eden muhtarlar hatıra fotoğrafı çektirdi.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.