Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Genel Müdürümüz Mesut EFE, Nilüfer Muhtarları ile görüştü.
Genel Müdürümüz Mesut EFE, Nilüfer Muhtarları ile görüştü.  8.2.2017
Genel Müdürümüz Mesut EFE, Nilüfer Muhtarları ile görüştü.

Genel Müdürümüz Mesut EFE, Nilüfer Bölgesi Mahalle Muhtarları ile bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantıda bölgenin son durumu ve sınırlar içerisinde yapılacak yeni hizmetler konuşuldu.
Düzenlenen toplantıya Genel Müdürümüz Mesut EFE, Sistem İşletme Direktörü Mutlu DALKAÇ, Nilüfer İşletme Müdürü Necdet ŞENÖZ, Kurumsal  İletişim Müdürü Yusuf Ziya YÜCE, Nilüfer İşletme çalışanları ve Nilüfer Muhtarları katıldı. Toplantının ardından konuşan Mesut EFE "Muhtarlarımız bizim için çok değerli. Onlarla daha hızlı iletişim kurabilmek ve sorunları çözebilmek adına mobil uygulamamıza yeni bir eklenti yapacağız. Görüşmelerimizde bundan sonra sadece yatırımlarımızdan bahsedeceğiz çünkü çözülmeyen sorun neredeyse kalmayacak" dedi.
Toplantının ardından UEDAŞ'a teşekkür eden muhtarlar hatıra fotoğrafı çektirdi.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.