Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Karacabey Belediyesi'ni Ziyaret Ettik
Karacabey Belediyesi'ni Ziyaret Ettik  7.2.2017
Karacabey Belediyesi'ni Ziyaret Ettik

Mustafakemalpaşa İşletme Müdürümüz Emre ŞENHASIRCI, Karacabey Belediye Başkanı Ali ÖZKAN'ı makamında ziyaret etti. Görüşmede altyapı çalışmaları için işbirliğinin  önemi vurgulandı.

 

Toplantının ardından konuşan Karacabey Belediye Başkanı Ali ÖZKAN, UEDAŞ ile işbirliği yaparak Karacabey'in her yerine kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmaya devam edeceklerini belirtti.UEDAŞ'ın yatırım programında yer alan bölgelerin yenilenmesi adına yaptığı planlamanın ilçe için çok uygun olduğunu da sözlerine ekledi. Ayrıca ÖZKAN, İşletme Müdürümüz Emre ŞENHASIRCI'ya nazik ziyaretinden ötürü teşekkür etti.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.