Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Karacabey Belediyesi'ni Ziyaret Ettik
Karacabey Belediyesi'ni Ziyaret Ettik  7.2.2017
Karacabey Belediyesi'ni Ziyaret Ettik

Mustafakemalpaşa İşletme Müdürümüz Emre ŞENHASIRCI, Karacabey Belediye Başkanı Ali ÖZKAN'ı makamında ziyaret etti. Görüşmede altyapı çalışmaları için işbirliğinin  önemi vurgulandı.

 

Toplantının ardından konuşan Karacabey Belediye Başkanı Ali ÖZKAN, UEDAŞ ile işbirliği yaparak Karacabey'in her yerine kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmaya devam edeceklerini belirtti.UEDAŞ'ın yatırım programında yer alan bölgelerin yenilenmesi adına yaptığı planlamanın ilçe için çok uygun olduğunu da sözlerine ekledi. Ayrıca ÖZKAN, İşletme Müdürümüz Emre ŞENHASIRCI'ya nazik ziyaretinden ötürü teşekkür etti.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.