Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Karacabey Belediyesi'ni Ziyaret Ettik
Karacabey Belediyesi'ni Ziyaret Ettik  7.2.2017
Karacabey Belediyesi'ni Ziyaret Ettik

Mustafakemalpaşa İşletme Müdürümüz Emre ŞENHASIRCI, Karacabey Belediye Başkanı Ali ÖZKAN'ı makamında ziyaret etti. Görüşmede altyapı çalışmaları için işbirliğinin  önemi vurgulandı.

 

Toplantının ardından konuşan Karacabey Belediye Başkanı Ali ÖZKAN, UEDAŞ ile işbirliği yaparak Karacabey'in her yerine kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmaya devam edeceklerini belirtti.UEDAŞ'ın yatırım programında yer alan bölgelerin yenilenmesi adına yaptığı planlamanın ilçe için çok uygun olduğunu da sözlerine ekledi. Ayrıca ÖZKAN, İşletme Müdürümüz Emre ŞENHASIRCI'ya nazik ziyaretinden ötürü teşekkür etti.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.