Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Acil Durum Ekiplerimiz Görev Başında
Acil Durum Ekiplerimiz Görev Başında  
Acil Durum Ekiplerimiz Görev Başında

Çanakkale Ayvacık'ta meydana gelen deprem sonrası kurulan çadır kente, Çanakkale Bölge ekiplerimiz tarafından enerji nakil hattı kuruldu. Geceyi çadırda geçirmek zorunda kalan vatandaşlarımız için acil durum ilan eden ekiplerimiz, gece olmadan çalışmalarını tamamlayarak bölgeye enerji sağladı. Artçı depremlerin yaşanmaya devam ettiği bölgedeki tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyor, UEDAŞ olarak gereken tüm yardımı yapmaya devam edeceğimize söz veriyoruz.

Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.