Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Acil Durum Ekiplerimiz Görev Başında
Acil Durum Ekiplerimiz Görev Başında  
Acil Durum Ekiplerimiz Görev Başında

Çanakkale Ayvacık'ta meydana gelen deprem sonrası kurulan çadır kente, Çanakkale Bölge ekiplerimiz tarafından enerji nakil hattı kuruldu. Geceyi çadırda geçirmek zorunda kalan vatandaşlarımız için acil durum ilan eden ekiplerimiz, gece olmadan çalışmalarını tamamlayarak bölgeye enerji sağladı. Artçı depremlerin yaşanmaya devam ettiği bölgedeki tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyor, UEDAŞ olarak gereken tüm yardımı yapmaya devam edeceğimize söz veriyoruz.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.