Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Osmangazi Yatırıma Doyacak
Osmangazi Yatırıma Doyacak  3.2.2017
Osmangazi Yatırıma Doyacak

Osmangazi Muhtarları Derneği'nde düzenlenen toplantıya Genel Müdürümüz Mesut EFE, Sistem İşletme Direktörü Mutlu DALKAÇ, Osmangazi İşletme Müdürü Emin İRGÖREN, Kurumsal İletişim Yönetmeni Yusuf Ziya YÜCE, Osmangazi İşletme çalışanları ve Osmangazi Muhtarları katıldı. Toplantıda Osmangazi'ye yapılacak yatırımlar ve muhtarların UEDAŞ'tan beklentileri konuşuldu. Toplantıda muhtarların sorularını yanıtlayan Genel Müdürümüz EFE, Osmangazi Bölgesine 2017 için öngörülen yatırım miktarını 2.5 kat arttıracaklarını belirterek bölgeye verdikleri önemin altını çizdi. Çeşitli istekleri dinleyen ve tüm taleplerin değerlendirileceğini belirten EFE, tüm UEDAŞ çalışanlarının hizmet kalitesi adına çalışmalarını sürdürdüklerini de belirtti.

 

Osmangazi Muhtarlar Derneği Başkanı İdris AYDIN ise UEDAŞ'a duyarlılığı için teşekkür etti. Yapılan toplantının verimli geçtiğini ve beklentilerini aktardıklarını belirten AYDIN, UEDAŞ'ın 2017 için Osmangazi'ye yapılacak yatırımları arttırma kararından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.