Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Osmangazi Yatırıma Doyacak
Osmangazi Yatırıma Doyacak  3.2.2017
Osmangazi Yatırıma Doyacak

Osmangazi Muhtarları Derneği'nde düzenlenen toplantıya Genel Müdürümüz Mesut EFE, Sistem İşletme Direktörü Mutlu DALKAÇ, Osmangazi İşletme Müdürü Emin İRGÖREN, Kurumsal İletişim Yönetmeni Yusuf Ziya YÜCE, Osmangazi İşletme çalışanları ve Osmangazi Muhtarları katıldı. Toplantıda Osmangazi'ye yapılacak yatırımlar ve muhtarların UEDAŞ'tan beklentileri konuşuldu. Toplantıda muhtarların sorularını yanıtlayan Genel Müdürümüz EFE, Osmangazi Bölgesine 2017 için öngörülen yatırım miktarını 2.5 kat arttıracaklarını belirterek bölgeye verdikleri önemin altını çizdi. Çeşitli istekleri dinleyen ve tüm taleplerin değerlendirileceğini belirten EFE, tüm UEDAŞ çalışanlarının hizmet kalitesi adına çalışmalarını sürdürdüklerini de belirtti.

 

Osmangazi Muhtarlar Derneği Başkanı İdris AYDIN ise UEDAŞ'a duyarlılığı için teşekkür etti. Yapılan toplantının verimli geçtiğini ve beklentilerini aktardıklarını belirten AYDIN, UEDAŞ'ın 2017 için Osmangazi'ye yapılacak yatırımları arttırma kararından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.