Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Osmangazi Yatırıma Doyacak
Osmangazi Yatırıma Doyacak  3.2.2017
Osmangazi Yatırıma Doyacak

Osmangazi Muhtarları Derneği'nde düzenlenen toplantıya Genel Müdürümüz Mesut EFE, Sistem İşletme Direktörü Mutlu DALKAÇ, Osmangazi İşletme Müdürü Emin İRGÖREN, Kurumsal İletişim Yönetmeni Yusuf Ziya YÜCE, Osmangazi İşletme çalışanları ve Osmangazi Muhtarları katıldı. Toplantıda Osmangazi'ye yapılacak yatırımlar ve muhtarların UEDAŞ'tan beklentileri konuşuldu. Toplantıda muhtarların sorularını yanıtlayan Genel Müdürümüz EFE, Osmangazi Bölgesine 2017 için öngörülen yatırım miktarını 2.5 kat arttıracaklarını belirterek bölgeye verdikleri önemin altını çizdi. Çeşitli istekleri dinleyen ve tüm taleplerin değerlendirileceğini belirten EFE, tüm UEDAŞ çalışanlarının hizmet kalitesi adına çalışmalarını sürdürdüklerini de belirtti.

 

Osmangazi Muhtarlar Derneği Başkanı İdris AYDIN ise UEDAŞ'a duyarlılığı için teşekkür etti. Yapılan toplantının verimli geçtiğini ve beklentilerini aktardıklarını belirten AYDIN, UEDAŞ'ın 2017 için Osmangazi'ye yapılacak yatırımları arttırma kararından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.