Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Genel Müdürümüz Mesut EFE, Mustafakemalpaşa Belediyesini Ziyaret Etti
Genel Müdürümüz Mesut EFE, Mustafakemalpaşa Belediyesini Ziyaret Etti  27.1.2017
Genel Müdürümüz Mesut EFE, Mustafakemalpaşa Belediyesini Ziyaret Etti

Genel Müdürümüz Mesut EFE, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi KURTULAN'ı ziyaret etti. Görüşmede 2017 yılı planlamaları ve bakım hizmetleri için alınabilecek ek önlemler konuşuldu. 
İlçe ziyaretleri kapsamında Genel Müdürümüz Mesut EFE ve İşletme Müdürümüz Emre ŞENHASIRCI, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi KURTULAN'ı makamında ziyaret etti. Verimli geçen görüşme sonrasında açıklama yapan EFE, Mustafakemalpaşa'da yaşayan tüm vatandaşlara  kaliteli hizmet ulaştırarak yaşam standartlarını yükseltmeyi hedeflediklerini dile getirdi. Mobil uygulama, yeni çağrı merkezi ve sosyal medya hesapları ile müşterilerimize tüm kanallardan ulaştığımızı belirten Genel Müdürümüz, onarım hizmetini en hızlı şekilde yaparak mağduriyet yaşanmaması için ekiplerimizin hazır durumda olduklarını da sözlerine ekledi.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.