Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Genel Müdürümüz Mesut EFE, Mustafakemalpaşa Belediyesini Ziyaret Etti
Genel Müdürümüz Mesut EFE, Mustafakemalpaşa Belediyesini Ziyaret Etti  27.1.2017
Genel Müdürümüz Mesut EFE, Mustafakemalpaşa Belediyesini Ziyaret Etti

Genel Müdürümüz Mesut EFE, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi KURTULAN'ı ziyaret etti. Görüşmede 2017 yılı planlamaları ve bakım hizmetleri için alınabilecek ek önlemler konuşuldu. 
İlçe ziyaretleri kapsamında Genel Müdürümüz Mesut EFE ve İşletme Müdürümüz Emre ŞENHASIRCI, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi KURTULAN'ı makamında ziyaret etti. Verimli geçen görüşme sonrasında açıklama yapan EFE, Mustafakemalpaşa'da yaşayan tüm vatandaşlara  kaliteli hizmet ulaştırarak yaşam standartlarını yükseltmeyi hedeflediklerini dile getirdi. Mobil uygulama, yeni çağrı merkezi ve sosyal medya hesapları ile müşterilerimize tüm kanallardan ulaştığımızı belirten Genel Müdürümüz, onarım hizmetini en hızlı şekilde yaparak mağduriyet yaşanmaması için ekiplerimizin hazır durumda olduklarını da sözlerine ekledi.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.