Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Genel Müdürümüz Mesut EFE, Mustafakemalpaşa Belediyesini Ziyaret Etti
Genel Müdürümüz Mesut EFE, Mustafakemalpaşa Belediyesini Ziyaret Etti  27.1.2017
Genel Müdürümüz Mesut EFE, Mustafakemalpaşa Belediyesini Ziyaret Etti

Genel Müdürümüz Mesut EFE, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi KURTULAN'ı ziyaret etti. Görüşmede 2017 yılı planlamaları ve bakım hizmetleri için alınabilecek ek önlemler konuşuldu. 
İlçe ziyaretleri kapsamında Genel Müdürümüz Mesut EFE ve İşletme Müdürümüz Emre ŞENHASIRCI, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi KURTULAN'ı makamında ziyaret etti. Verimli geçen görüşme sonrasında açıklama yapan EFE, Mustafakemalpaşa'da yaşayan tüm vatandaşlara  kaliteli hizmet ulaştırarak yaşam standartlarını yükseltmeyi hedeflediklerini dile getirdi. Mobil uygulama, yeni çağrı merkezi ve sosyal medya hesapları ile müşterilerimize tüm kanallardan ulaştığımızı belirten Genel Müdürümüz, onarım hizmetini en hızlı şekilde yaparak mağduriyet yaşanmaması için ekiplerimizin hazır durumda olduklarını da sözlerine ekledi.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.