Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Genel Müdürümüz EFE Sahada
Genel Müdürümüz EFE Sahada   26.1.2017
Genel Müdürümüz EFE Sahada

2.9 milyon aboneye kaliteli, kesintisiz enerji hizmeti ulaştırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Meteoroloji tarafından yapılan yağış uyarıları ile yaşanabilecek olumsuzluklara karşı da saha çalışmalarına ağırlık verdik.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan kar uyarısı, UEDAŞ’ı alarma geçirdi. Ekiplerimiz elektrik dağıtımının aksamaması ve vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için merkez ve kırsal mahallelerde hazırlıklarını tamamladı. Ayrıca Genel Müdürümüz Mesut EFE de çalışmaları yerinde inceledi.

4 il 56 ilçede tüm saha personelleri ile zorlu koşullara hazır olduklarını dile getiren Genel Müdürümüz EFE “Bölgemizde yapılan yağış uyarılarına bağlı olarak elektrik dağıtım hizmetinin aksamaması için çalışma başlattık. Ekiplerimizin tamamı gerek teçhizat gerekse tecrübe olarak tam donanımlı. Acil durumda bölgeler arası takviye için koordinasyon birimlerimiz de görevlerinin başında” şeklinde konuştu.

Acil durumlar için UEDAŞ Genel Müdürlüğü’nün de hazır olduğunu belirten EFE “Altyapımıza bu yıl bölgeye 241 milyon TL yatırım yaptık. Söz konusu miktar önümüzdeki 5 yılda 1.2 milyar TL’ye ulaşacak. Bu yatırımları müşterilerimizin kaliteli ve kesintisiz enerjiye ulaşabilmeleri adına arttırarak devam ettireceğiz. Bu gibi acil durumlarda yatırımlarımızın önemini daha iyi anlıyoruz.” dedi.

   
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.