Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Genel Müdürümüz EFE Sahada
Genel Müdürümüz EFE Sahada   26.1.2017
Genel Müdürümüz EFE Sahada

2.9 milyon aboneye kaliteli, kesintisiz enerji hizmeti ulaştırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Meteoroloji tarafından yapılan yağış uyarıları ile yaşanabilecek olumsuzluklara karşı da saha çalışmalarına ağırlık verdik.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan kar uyarısı, UEDAŞ’ı alarma geçirdi. Ekiplerimiz elektrik dağıtımının aksamaması ve vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için merkez ve kırsal mahallelerde hazırlıklarını tamamladı. Ayrıca Genel Müdürümüz Mesut EFE de çalışmaları yerinde inceledi.

4 il 56 ilçede tüm saha personelleri ile zorlu koşullara hazır olduklarını dile getiren Genel Müdürümüz EFE “Bölgemizde yapılan yağış uyarılarına bağlı olarak elektrik dağıtım hizmetinin aksamaması için çalışma başlattık. Ekiplerimizin tamamı gerek teçhizat gerekse tecrübe olarak tam donanımlı. Acil durumda bölgeler arası takviye için koordinasyon birimlerimiz de görevlerinin başında” şeklinde konuştu.

Acil durumlar için UEDAŞ Genel Müdürlüğü’nün de hazır olduğunu belirten EFE “Altyapımıza bu yıl bölgeye 241 milyon TL yatırım yaptık. Söz konusu miktar önümüzdeki 5 yılda 1.2 milyar TL’ye ulaşacak. Bu yatırımları müşterilerimizin kaliteli ve kesintisiz enerjiye ulaşabilmeleri adına arttırarak devam ettireceğiz. Bu gibi acil durumlarda yatırımlarımızın önemini daha iyi anlıyoruz.” dedi.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.