Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Genel Müdürümüz EFE Sahada
Genel Müdürümüz EFE Sahada   26.1.2017
Genel Müdürümüz EFE Sahada

2.9 milyon aboneye kaliteli, kesintisiz enerji hizmeti ulaştırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Meteoroloji tarafından yapılan yağış uyarıları ile yaşanabilecek olumsuzluklara karşı da saha çalışmalarına ağırlık verdik.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan kar uyarısı, UEDAŞ’ı alarma geçirdi. Ekiplerimiz elektrik dağıtımının aksamaması ve vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için merkez ve kırsal mahallelerde hazırlıklarını tamamladı. Ayrıca Genel Müdürümüz Mesut EFE de çalışmaları yerinde inceledi.

4 il 56 ilçede tüm saha personelleri ile zorlu koşullara hazır olduklarını dile getiren Genel Müdürümüz EFE “Bölgemizde yapılan yağış uyarılarına bağlı olarak elektrik dağıtım hizmetinin aksamaması için çalışma başlattık. Ekiplerimizin tamamı gerek teçhizat gerekse tecrübe olarak tam donanımlı. Acil durumda bölgeler arası takviye için koordinasyon birimlerimiz de görevlerinin başında” şeklinde konuştu.

Acil durumlar için UEDAŞ Genel Müdürlüğü’nün de hazır olduğunu belirten EFE “Altyapımıza bu yıl bölgeye 241 milyon TL yatırım yaptık. Söz konusu miktar önümüzdeki 5 yılda 1.2 milyar TL’ye ulaşacak. Bu yatırımları müşterilerimizin kaliteli ve kesintisiz enerjiye ulaşabilmeleri adına arttırarak devam ettireceğiz. Bu gibi acil durumlarda yatırımlarımızın önemini daha iyi anlıyoruz.” dedi.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.