Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Genel Müdürümüz EFE Sahada
Genel Müdürümüz EFE Sahada   26.1.2017
Genel Müdürümüz EFE Sahada

2.9 milyon aboneye kaliteli, kesintisiz enerji hizmeti ulaştırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Meteoroloji tarafından yapılan yağış uyarıları ile yaşanabilecek olumsuzluklara karşı da saha çalışmalarına ağırlık verdik.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan kar uyarısı, UEDAŞ’ı alarma geçirdi. Ekiplerimiz elektrik dağıtımının aksamaması ve vatandaşların mağduriyet yaşamamaları için merkez ve kırsal mahallelerde hazırlıklarını tamamladı. Ayrıca Genel Müdürümüz Mesut EFE de çalışmaları yerinde inceledi.

4 il 56 ilçede tüm saha personelleri ile zorlu koşullara hazır olduklarını dile getiren Genel Müdürümüz EFE “Bölgemizde yapılan yağış uyarılarına bağlı olarak elektrik dağıtım hizmetinin aksamaması için çalışma başlattık. Ekiplerimizin tamamı gerek teçhizat gerekse tecrübe olarak tam donanımlı. Acil durumda bölgeler arası takviye için koordinasyon birimlerimiz de görevlerinin başında” şeklinde konuştu.

Acil durumlar için UEDAŞ Genel Müdürlüğü’nün de hazır olduğunu belirten EFE “Altyapımıza bu yıl bölgeye 241 milyon TL yatırım yaptık. Söz konusu miktar önümüzdeki 5 yılda 1.2 milyar TL’ye ulaşacak. Bu yatırımları müşterilerimizin kaliteli ve kesintisiz enerjiye ulaşabilmeleri adına arttırarak devam ettireceğiz. Bu gibi acil durumlarda yatırımlarımızın önemini daha iyi anlıyoruz.” dedi.

   
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.