Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Mustafakemalpaşa İşletmemiz Kesintisiz Enerji İçin Görev Başında
Mustafakemalpaşa İşletmemiz Kesintisiz Enerji İçin Görev Başında  24.1.2017
Mustafakemalpaşa İşletmemiz Kesintisiz Enerji İçin Görev Başında

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sayın Sadi KURTULAN, Muhtarlar Derneği Başkanı Sayın Hüseyin KAHRAMAN ve bazı muhtarlar, Mustafa Kemal Paşa İşletme Müdürümüz Emre ŞENHASIRCI'yı ziyaret etti.

Doğal sebepler sonucu ortaya çıkan arızaların en hızlı çözümü için belediye ile ortak çalıştıklarını belirten ŞENHASIRCI, bu konuda Belediye Başkanı KURTULAN'a verdikleri destek için teşekkür etti. Yatırım taleplerini ileten muhtarlarımız adına konuşan KAHRAMAN ise UEDAŞ'ın yaptıkları yatırım taleplerini değerlendirmeye almasından memnun olduklarını dile getirdi. Toplantının ardından konuşan ŞENHASIRCI ise Mustafakemalpaşa için çalışmaya ve kesintisiz enerji için tüm olanaklarını kullanmaya devam edeceklerini belirtti.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.