Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Mustafakemalpaşa İşletmemiz Kesintisiz Enerji İçin Görev Başında
Mustafakemalpaşa İşletmemiz Kesintisiz Enerji İçin Görev Başında  24.1.2017
Mustafakemalpaşa İşletmemiz Kesintisiz Enerji İçin Görev Başında

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sayın Sadi KURTULAN, Muhtarlar Derneği Başkanı Sayın Hüseyin KAHRAMAN ve bazı muhtarlar, Mustafa Kemal Paşa İşletme Müdürümüz Emre ŞENHASIRCI'yı ziyaret etti.

Doğal sebepler sonucu ortaya çıkan arızaların en hızlı çözümü için belediye ile ortak çalıştıklarını belirten ŞENHASIRCI, bu konuda Belediye Başkanı KURTULAN'a verdikleri destek için teşekkür etti. Yatırım taleplerini ileten muhtarlarımız adına konuşan KAHRAMAN ise UEDAŞ'ın yaptıkları yatırım taleplerini değerlendirmeye almasından memnun olduklarını dile getirdi. Toplantının ardından konuşan ŞENHASIRCI ise Mustafakemalpaşa için çalışmaya ve kesintisiz enerji için tüm olanaklarını kullanmaya devam edeceklerini belirtti.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.