Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Mustafakemalpaşa İşletmemiz Kesintisiz Enerji İçin Görev Başında
Mustafakemalpaşa İşletmemiz Kesintisiz Enerji İçin Görev Başında  24.1.2017
Mustafakemalpaşa İşletmemiz Kesintisiz Enerji İçin Görev Başında

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sayın Sadi KURTULAN, Muhtarlar Derneği Başkanı Sayın Hüseyin KAHRAMAN ve bazı muhtarlar, Mustafa Kemal Paşa İşletme Müdürümüz Emre ŞENHASIRCI'yı ziyaret etti.

Doğal sebepler sonucu ortaya çıkan arızaların en hızlı çözümü için belediye ile ortak çalıştıklarını belirten ŞENHASIRCI, bu konuda Belediye Başkanı KURTULAN'a verdikleri destek için teşekkür etti. Yatırım taleplerini ileten muhtarlarımız adına konuşan KAHRAMAN ise UEDAŞ'ın yaptıkları yatırım taleplerini değerlendirmeye almasından memnun olduklarını dile getirdi. Toplantının ardından konuşan ŞENHASIRCI ise Mustafakemalpaşa için çalışmaya ve kesintisiz enerji için tüm olanaklarını kullanmaya devam edeceklerini belirtti.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.