Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Gemlik'te Yatırım Hız Kesmiyor
Gemlik'te Yatırım Hız Kesmiyor  23.1.2017
Gemlik'te Yatırım Hız Kesmiyor


Gemlik İşletme Müdürümüz Mehmet Faruk BOZAN ve İşletme Bakım Mühendisimiz Ömer Önder ÖZDEMİR, Gemlik Belediye Başkanı Sayın Refik YILMAZ'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette kar felaketinde yaşanan sıkıntılar ile yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Ayrıca yapılan görüşmelerde 2016 yılında yapılan ve 2017 yılında yapılacak yatırımlar hakkında bilgi verildi.

2016 yılında Gemlik ilçesinde 3,2 milyon TL'lik şebeke yatırımı, 500.000TL'ye yakın yapı bağlantı hattı yatırımı ve 163.000TL'lik bakın onarım ve deplase yatırımı gerçekleştirildiği bilgisi aktarıldı.

Ayrıca 2017 yılında da yatırımlara devam edileceği bildirildi.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.