Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yalova Belediyesi'ni ziyaret ettik
Yalova Belediyesi'ni ziyaret ettik  11.1.2017
Yalova Belediyesi'ni ziyaret ettik

Yalova İşletme Müdürümüz Volkan Çelik, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'I makamında ziyaret etti. Toplantıda, Yalova'ya yapılan ve yapılacak yatırımlar ile ilgili bilgiler verildi. İstişarenin ardından konuşan Yalova İşletme Müdürümüz Volkan Çelik, Yalova'nın bölgenin en önemli şehirlerinden biri olduğunu ve hizmet konusunda hiç bir eksiği kalmayana kadar yatırımlara devam edileceğini kaydetti.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.