Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Enerjimiz Sahneye Sıçradı
Enerjimiz Sahneye Sıçradı  9.1.2017
Enerjimiz Sahneye Sıçradı

Uludağ Elektrik Dağıtım olarak yeni bir sosyal sorumluluk projesine imza attık. Tamamı personellerimizden oluşan Tiyatro Grubu tarafından sergilenen oyunun geliri kimsesiz çocuklara bağışlandı.


Bursa Devlet Tiyatrosu Müdürü Ömer Naci Topçu tarafından yazılan, Murat Deniz’in yönettiği, Romeo Juliet oyunundan uyarlanan bir perdelik komedi oyunu "Juliet’in 42 Saati", Ahmet Vefik Paşa Tiyatrosu’nda sahnelendi. Oyunun geliri Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü himayesindeki kimsesiz çocuklara aktarılacak. Oyunda çeşitli birimlerinde görev yapan çalışanlarımız rol aldı. UEDAŞ çalışanları profesyonel oyunculara taş çıkarttı.

Tiyatro gösterisini Genel Müdürümüz Mesut Efe, Aile ve Sosyal Politikalar Bursa İl Müdürü Erkut Öneş ve Müdür Yardımcısı Orhan Bayrak’ın yanı sıra UEDAŞ personelleri ve aileleriyle birlikte yaklaşık 350 kişi izledi. Genel Müdürümüz Mesut Efe, “Personellerimizin ortak çalışmasıyla sahnelenen bu gösteri, önemli bir faaliyet olmanın ötesinde, birlikte çalışıp birlikte üreterek onların kişisel gelişimlerini de destekliyor. Çalışanlarımızın sahneledikleri gösterinin gelirini kimsesiz çocuklara bağışladı” dedi.
Sosyal sorumluluk çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirten Efe, tiyatro oyununun değişik illerde sahneleneceği bildirdi.
Oyuncuları tebrik eden Aile ve Sosyal Politikalar Bursa İl Müdürü Erkut Öneş, UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe’ye plaket takdim etti.

18 kişinin rol aldığı oyun 6 aylık ortak çalışmanın eseri. Tamamı personellerimizden oluşan Tiyatro Topluluğu hazırlık süresince profesyonel diksiyon ve drama eğitimi aldı.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.