Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / BTSO yönetim kuruluna “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunduk
BTSO yönetim kuruluna “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunduk  31.8.2013
BTSO yönetim kuruluna “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunduk

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerle iş başına gelen İbrahim Burkay ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldik. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay’ı seçimde gösterdikleri başarı nedeniyle kutlayan Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu; “BTSO, Bursa için önemli hizmetlere imza atan bir kuruluş. Bursa'mıza ortak fayda sağlayan BTSO'nun yeni yönetimine başarılar diliyorum" dedi. Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce de ziyarette hazır bulundu.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.