Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / BTSO yönetim kuruluna “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunduk
BTSO yönetim kuruluna “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunduk  31.8.2013
BTSO yönetim kuruluna “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunduk

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerle iş başına gelen İbrahim Burkay ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldik. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay’ı seçimde gösterdikleri başarı nedeniyle kutlayan Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu; “BTSO, Bursa için önemli hizmetlere imza atan bir kuruluş. Bursa'mıza ortak fayda sağlayan BTSO'nun yeni yönetimine başarılar diliyorum" dedi. Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce de ziyarette hazır bulundu.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.