Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / BTSO yönetim kuruluna “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunduk
BTSO yönetim kuruluna “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunduk  31.8.2013
BTSO yönetim kuruluna “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunduk

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerle iş başına gelen İbrahim Burkay ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldik. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay’ı seçimde gösterdikleri başarı nedeniyle kutlayan Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu; “BTSO, Bursa için önemli hizmetlere imza atan bir kuruluş. Bursa'mıza ortak fayda sağlayan BTSO'nun yeni yönetimine başarılar diliyorum" dedi. Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce de ziyarette hazır bulundu.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.