Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / İznik'te Yatırıma Devam
İznik'te Yatırıma Devam  7.1.2017
İznik'te Yatırıma Devam

İznik İlçesinde 2016 Yılında Gerçekleşen ve 2017 için Planlanan Elektrik-Enerji Yatırımları Hakkında Değerlendirme ve Bilgi Alışverişinde Bulunduk..
İznik Bölge Müdürümüz Mehmet Faruk Bozan ve İznik İşletme Şefimiz Hüseyin Karakaş,İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan'ı makamında ziyaret ederek İznik İlçesinde 2016 yılında gerçekleştirilen enerji yatırımları hakkında bilgiler verdi.
Bölge Müdürümüz Bozan, 2016 yılında İznik'de, Topkapı dışı bölgesi elektrik şebekesinin yer altına alınıp 2 adet ilave kabin tipi trafo tesisi, İznik Yenişehir yolu elektrik şebekesinin yer altına alınması ile ilave şebeke tesisi, Elmalı merkez, Sarısu, Kırkharman Mahallelerinin elektrik şebekesinin yenilenmesi, Elbeyli Mahallesi Hesbekli mevkii elektrik şebekesinin yenilenmesi, Çakırca Mahallesi ilave trafo tesisi ve elektrik şebekesinin yenilemesi, yeni abone elektrik bağlantı hatlarının çekilmesi, arsa ve yollarda kalan elektrik şebeke ve direklerinin deplase edilmesi işlerinin tamamlandığını ve toplam 4.150.000 TL değerinde yatırım yapıldığını ifade etti..Bu ziyaret vesilesiyle İznik İlçesinde 2017 Yılında gerçekleşecek olan enerji yatırımlarına ilişkin planlama ve uygulama aşamaları hakkında değerlendirme ve bilgi alışverişinde bulunuldu.

  
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.