Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / İznik'te Yatırıma Devam
İznik'te Yatırıma Devam  7.1.2017
İznik'te Yatırıma Devam

İznik İlçesinde 2016 Yılında Gerçekleşen ve 2017 için Planlanan Elektrik-Enerji Yatırımları Hakkında Değerlendirme ve Bilgi Alışverişinde Bulunduk..
İznik Bölge Müdürümüz Mehmet Faruk Bozan ve İznik İşletme Şefimiz Hüseyin Karakaş,İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan'ı makamında ziyaret ederek İznik İlçesinde 2016 yılında gerçekleştirilen enerji yatırımları hakkında bilgiler verdi.
Bölge Müdürümüz Bozan, 2016 yılında İznik'de, Topkapı dışı bölgesi elektrik şebekesinin yer altına alınıp 2 adet ilave kabin tipi trafo tesisi, İznik Yenişehir yolu elektrik şebekesinin yer altına alınması ile ilave şebeke tesisi, Elmalı merkez, Sarısu, Kırkharman Mahallelerinin elektrik şebekesinin yenilenmesi, Elbeyli Mahallesi Hesbekli mevkii elektrik şebekesinin yenilenmesi, Çakırca Mahallesi ilave trafo tesisi ve elektrik şebekesinin yenilemesi, yeni abone elektrik bağlantı hatlarının çekilmesi, arsa ve yollarda kalan elektrik şebeke ve direklerinin deplase edilmesi işlerinin tamamlandığını ve toplam 4.150.000 TL değerinde yatırım yapıldığını ifade etti..Bu ziyaret vesilesiyle İznik İlçesinde 2017 Yılında gerçekleşecek olan enerji yatırımlarına ilişkin planlama ve uygulama aşamaları hakkında değerlendirme ve bilgi alışverişinde bulunuldu.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.