Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / İznik'te Yatırıma Devam
İznik'te Yatırıma Devam  7.1.2017
İznik'te Yatırıma Devam

İznik İlçesinde 2016 Yılında Gerçekleşen ve 2017 için Planlanan Elektrik-Enerji Yatırımları Hakkında Değerlendirme ve Bilgi Alışverişinde Bulunduk..
İznik Bölge Müdürümüz Mehmet Faruk Bozan ve İznik İşletme Şefimiz Hüseyin Karakaş,İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan'ı makamında ziyaret ederek İznik İlçesinde 2016 yılında gerçekleştirilen enerji yatırımları hakkında bilgiler verdi.
Bölge Müdürümüz Bozan, 2016 yılında İznik'de, Topkapı dışı bölgesi elektrik şebekesinin yer altına alınıp 2 adet ilave kabin tipi trafo tesisi, İznik Yenişehir yolu elektrik şebekesinin yer altına alınması ile ilave şebeke tesisi, Elmalı merkez, Sarısu, Kırkharman Mahallelerinin elektrik şebekesinin yenilenmesi, Elbeyli Mahallesi Hesbekli mevkii elektrik şebekesinin yenilenmesi, Çakırca Mahallesi ilave trafo tesisi ve elektrik şebekesinin yenilemesi, yeni abone elektrik bağlantı hatlarının çekilmesi, arsa ve yollarda kalan elektrik şebeke ve direklerinin deplase edilmesi işlerinin tamamlandığını ve toplam 4.150.000 TL değerinde yatırım yapıldığını ifade etti..Bu ziyaret vesilesiyle İznik İlçesinde 2017 Yılında gerçekleşecek olan enerji yatırımlarına ilişkin planlama ve uygulama aşamaları hakkında değerlendirme ve bilgi alışverişinde bulunuldu.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.