Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / İznik'te Yatırıma Devam
İznik'te Yatırıma Devam  7.1.2017
İznik'te Yatırıma Devam

İznik İlçesinde 2016 Yılında Gerçekleşen ve 2017 için Planlanan Elektrik-Enerji Yatırımları Hakkında Değerlendirme ve Bilgi Alışverişinde Bulunduk..
İznik Bölge Müdürümüz Mehmet Faruk Bozan ve İznik İşletme Şefimiz Hüseyin Karakaş,İznik Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan'ı makamında ziyaret ederek İznik İlçesinde 2016 yılında gerçekleştirilen enerji yatırımları hakkında bilgiler verdi.
Bölge Müdürümüz Bozan, 2016 yılında İznik'de, Topkapı dışı bölgesi elektrik şebekesinin yer altına alınıp 2 adet ilave kabin tipi trafo tesisi, İznik Yenişehir yolu elektrik şebekesinin yer altına alınması ile ilave şebeke tesisi, Elmalı merkez, Sarısu, Kırkharman Mahallelerinin elektrik şebekesinin yenilenmesi, Elbeyli Mahallesi Hesbekli mevkii elektrik şebekesinin yenilenmesi, Çakırca Mahallesi ilave trafo tesisi ve elektrik şebekesinin yenilemesi, yeni abone elektrik bağlantı hatlarının çekilmesi, arsa ve yollarda kalan elektrik şebeke ve direklerinin deplase edilmesi işlerinin tamamlandığını ve toplam 4.150.000 TL değerinde yatırım yapıldığını ifade etti..Bu ziyaret vesilesiyle İznik İlçesinde 2017 Yılında gerçekleşecek olan enerji yatırımlarına ilişkin planlama ve uygulama aşamaları hakkında değerlendirme ve bilgi alışverişinde bulunuldu.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.