Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Sımsıcak Proje “Kardeşim Üşümesin” Yalova’da
Sımsıcak Proje “Kardeşim Üşümesin” Yalova’da  23.12.2016
Sımsıcak Proje “Kardeşim Üşümesin” Yalova’da

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında özellikle kırsal bölgedeki köy okullarına kışlık giysi yardımı yaptığımız dört ayaklı projenin üçüncüsünü gerçekleştirmek üzere hizmet bölgemizdeki Yalova’daydık. 

Etkinliğe Genel Müdürümüz Mesut EFE, Yalova İşletme Müdürümüz Volkan ÇELİK, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE ve Çınarcık İlçe Milli Eğitim Şube Müdür Vekili Veysel GÜNDAĞ katıldı. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Genel Müdürümüz Mesut EFE,  soğuk ve kardan etkilenmemeleri için öğrencilere elleriyle kaban ve berelerini giydirdi.

Yaptığı konuşmada öğrencilerle birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden EFE ”Çalışmalarımızla öğrencilerimizin sadece kışlık giysi ihtiyaçlarını değil onları geleceğe daha iyi hazırlanmaları adına sosyal ve kültürel aktivitelerimiz, devam edecektir.” şeklinde konuştu.

Yeni giysilerini alan öğrenciler UEDAŞ yetkililere teşekkür etti.

 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.