Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Sımsıcak Proje “Kardeşim Üşümesin” Yalova’da
Sımsıcak Proje “Kardeşim Üşümesin” Yalova’da  23.12.2016
Sımsıcak Proje “Kardeşim Üşümesin” Yalova’da

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında özellikle kırsal bölgedeki köy okullarına kışlık giysi yardımı yaptığımız dört ayaklı projenin üçüncüsünü gerçekleştirmek üzere hizmet bölgemizdeki Yalova’daydık. 

Etkinliğe Genel Müdürümüz Mesut EFE, Yalova İşletme Müdürümüz Volkan ÇELİK, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE ve Çınarcık İlçe Milli Eğitim Şube Müdür Vekili Veysel GÜNDAĞ katıldı. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Genel Müdürümüz Mesut EFE,  soğuk ve kardan etkilenmemeleri için öğrencilere elleriyle kaban ve berelerini giydirdi.

Yaptığı konuşmada öğrencilerle birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden EFE ”Çalışmalarımızla öğrencilerimizin sadece kışlık giysi ihtiyaçlarını değil onları geleceğe daha iyi hazırlanmaları adına sosyal ve kültürel aktivitelerimiz, devam edecektir.” şeklinde konuştu.

Yeni giysilerini alan öğrenciler UEDAŞ yetkililere teşekkür etti.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.