Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Sımsıcak Proje “Kardeşim Üşümesin” Yalova’da
Sımsıcak Proje “Kardeşim Üşümesin” Yalova’da  23.12.2016
Sımsıcak Proje “Kardeşim Üşümesin” Yalova’da

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında özellikle kırsal bölgedeki köy okullarına kışlık giysi yardımı yaptığımız dört ayaklı projenin üçüncüsünü gerçekleştirmek üzere hizmet bölgemizdeki Yalova’daydık. 

Etkinliğe Genel Müdürümüz Mesut EFE, Yalova İşletme Müdürümüz Volkan ÇELİK, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE ve Çınarcık İlçe Milli Eğitim Şube Müdür Vekili Veysel GÜNDAĞ katıldı. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Genel Müdürümüz Mesut EFE,  soğuk ve kardan etkilenmemeleri için öğrencilere elleriyle kaban ve berelerini giydirdi.

Yaptığı konuşmada öğrencilerle birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden EFE ”Çalışmalarımızla öğrencilerimizin sadece kışlık giysi ihtiyaçlarını değil onları geleceğe daha iyi hazırlanmaları adına sosyal ve kültürel aktivitelerimiz, devam edecektir.” şeklinde konuştu.

Yeni giysilerini alan öğrenciler UEDAŞ yetkililere teşekkür etti.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.