Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / 'Kardeşim üşümesin' Projemizin 2.ayağı Balıkesir Oldu
'Kardeşim üşümesin' Projemizin 2.ayağı Balıkesir Oldu  19.12.2016
'Kardeşim üşümesin' Projemizin 2.ayağı Balıkesir Oldu

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) olarak bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz "Kardeşim Üşümesin" projemiz kapsamında Balıkesir'in Karesi İlçesine bağlı Kabakdere İlkokulunda 160 öğrenciye kışlık giyim eşyası dağıttık. 

Özellikle kırsal bölgedeki köy okullarına kışlık giysi yardımı yapmak için çıktığımız yolda, projemizin ikinci ayağını gerçekleştirmek üzere Balıkesir'in Kabakdere İlkokulundaydık. 

Okulda düzenlenen etkinliğe, Genel Müdürümüz Mesut Efe, UEDAŞ Balıkesir İşletme Müdürümüz Taşkın Yıldız, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce ve Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Hüseyin Aşık katıldı. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Genel Müdürümüz Mesut Efe, soğuk ve kardan etkilenmemeleri için öğrencilere elleriyle kaban ve bere giydirdi.

“HİZMET VERDİĞİMİZ DİĞER İLLERDE PROJEMİZ DEVAM EDECEK”

Yaptığı konuşmada öğrencilerle birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Efe şöyle konuştu: ”Kış aylarının zorlu koşullarından en çok çocuklar etkileniyor. Biz de kurumsal duyarlılığımızla onlar için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Proje kapsamında bu yıl farklı okullardan toplam bin öğrenciye yardımda bulunacağız. Projemizin ikinci dağıtımı için bugün Balıkesir’deyiz. UEDAŞ olarak önümüzdeki dönemde de bölge halkına destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Aşık ise, "Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak UEDAŞ'ın bölgemizde yapmış olduğu sosyal sorumluluk projesini destekliyoruz. Başta UEDAŞ Genel Müdürümüz olmak üzere emeği geçen herkese bu anlamlı proje için teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Kışlık kıyafetlerini giyen minik öğrenciler Genel Müdürümüz Efe ve yetkililere sarılarak teşekkür ettiler.

 
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.