Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / 'Kardeşim üşümesin' Projemizin 2.ayağı Balıkesir Oldu
'Kardeşim üşümesin' Projemizin 2.ayağı Balıkesir Oldu  19.12.2016
'Kardeşim üşümesin' Projemizin 2.ayağı Balıkesir Oldu

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) olarak bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz "Kardeşim Üşümesin" projemiz kapsamında Balıkesir'in Karesi İlçesine bağlı Kabakdere İlkokulunda 160 öğrenciye kışlık giyim eşyası dağıttık. 

Özellikle kırsal bölgedeki köy okullarına kışlık giysi yardımı yapmak için çıktığımız yolda, projemizin ikinci ayağını gerçekleştirmek üzere Balıkesir'in Kabakdere İlkokulundaydık. 

Okulda düzenlenen etkinliğe, Genel Müdürümüz Mesut Efe, UEDAŞ Balıkesir İşletme Müdürümüz Taşkın Yıldız, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce ve Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Hüseyin Aşık katıldı. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Genel Müdürümüz Mesut Efe, soğuk ve kardan etkilenmemeleri için öğrencilere elleriyle kaban ve bere giydirdi.

“HİZMET VERDİĞİMİZ DİĞER İLLERDE PROJEMİZ DEVAM EDECEK”

Yaptığı konuşmada öğrencilerle birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Efe şöyle konuştu: ”Kış aylarının zorlu koşullarından en çok çocuklar etkileniyor. Biz de kurumsal duyarlılığımızla onlar için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Proje kapsamında bu yıl farklı okullardan toplam bin öğrenciye yardımda bulunacağız. Projemizin ikinci dağıtımı için bugün Balıkesir’deyiz. UEDAŞ olarak önümüzdeki dönemde de bölge halkına destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Aşık ise, "Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak UEDAŞ'ın bölgemizde yapmış olduğu sosyal sorumluluk projesini destekliyoruz. Başta UEDAŞ Genel Müdürümüz olmak üzere emeği geçen herkese bu anlamlı proje için teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Kışlık kıyafetlerini giyen minik öğrenciler Genel Müdürümüz Efe ve yetkililere sarılarak teşekkür ettiler.

 
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.