Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / 'Kardeşim üşümesin' Projemizin 2.ayağı Balıkesir Oldu
'Kardeşim üşümesin' Projemizin 2.ayağı Balıkesir Oldu  19.12.2016
'Kardeşim üşümesin' Projemizin 2.ayağı Balıkesir Oldu

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) olarak bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz "Kardeşim Üşümesin" projemiz kapsamında Balıkesir'in Karesi İlçesine bağlı Kabakdere İlkokulunda 160 öğrenciye kışlık giyim eşyası dağıttık. 

Özellikle kırsal bölgedeki köy okullarına kışlık giysi yardımı yapmak için çıktığımız yolda, projemizin ikinci ayağını gerçekleştirmek üzere Balıkesir'in Kabakdere İlkokulundaydık. 

Okulda düzenlenen etkinliğe, Genel Müdürümüz Mesut Efe, UEDAŞ Balıkesir İşletme Müdürümüz Taşkın Yıldız, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce ve Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Hüseyin Aşık katıldı. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Genel Müdürümüz Mesut Efe, soğuk ve kardan etkilenmemeleri için öğrencilere elleriyle kaban ve bere giydirdi.

“HİZMET VERDİĞİMİZ DİĞER İLLERDE PROJEMİZ DEVAM EDECEK”

Yaptığı konuşmada öğrencilerle birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Efe şöyle konuştu: ”Kış aylarının zorlu koşullarından en çok çocuklar etkileniyor. Biz de kurumsal duyarlılığımızla onlar için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Proje kapsamında bu yıl farklı okullardan toplam bin öğrenciye yardımda bulunacağız. Projemizin ikinci dağıtımı için bugün Balıkesir’deyiz. UEDAŞ olarak önümüzdeki dönemde de bölge halkına destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Aşık ise, "Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak UEDAŞ'ın bölgemizde yapmış olduğu sosyal sorumluluk projesini destekliyoruz. Başta UEDAŞ Genel Müdürümüz olmak üzere emeği geçen herkese bu anlamlı proje için teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Kışlık kıyafetlerini giyen minik öğrenciler Genel Müdürümüz Efe ve yetkililere sarılarak teşekkür ettiler.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.