Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / 'Kardeşim üşümesin' Projemizin 2.ayağı Balıkesir Oldu
'Kardeşim üşümesin' Projemizin 2.ayağı Balıkesir Oldu  19.12.2016
'Kardeşim üşümesin' Projemizin 2.ayağı Balıkesir Oldu

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) olarak bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz "Kardeşim Üşümesin" projemiz kapsamında Balıkesir'in Karesi İlçesine bağlı Kabakdere İlkokulunda 160 öğrenciye kışlık giyim eşyası dağıttık. 

Özellikle kırsal bölgedeki köy okullarına kışlık giysi yardımı yapmak için çıktığımız yolda, projemizin ikinci ayağını gerçekleştirmek üzere Balıkesir'in Kabakdere İlkokulundaydık. 

Okulda düzenlenen etkinliğe, Genel Müdürümüz Mesut Efe, UEDAŞ Balıkesir İşletme Müdürümüz Taşkın Yıldız, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce ve Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Hüseyin Aşık katıldı. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Genel Müdürümüz Mesut Efe, soğuk ve kardan etkilenmemeleri için öğrencilere elleriyle kaban ve bere giydirdi.

“HİZMET VERDİĞİMİZ DİĞER İLLERDE PROJEMİZ DEVAM EDECEK”

Yaptığı konuşmada öğrencilerle birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Efe şöyle konuştu: ”Kış aylarının zorlu koşullarından en çok çocuklar etkileniyor. Biz de kurumsal duyarlılığımızla onlar için elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz. Proje kapsamında bu yıl farklı okullardan toplam bin öğrenciye yardımda bulunacağız. Projemizin ikinci dağıtımı için bugün Balıkesir’deyiz. UEDAŞ olarak önümüzdeki dönemde de bölge halkına destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Aşık ise, "Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak UEDAŞ'ın bölgemizde yapmış olduğu sosyal sorumluluk projesini destekliyoruz. Başta UEDAŞ Genel Müdürümüz olmak üzere emeği geçen herkese bu anlamlı proje için teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Kışlık kıyafetlerini giyen minik öğrenciler Genel Müdürümüz Efe ve yetkililere sarılarak teşekkür ettiler.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.