Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’a Bir Ödül de İŞKUR’dan
UEDAŞ’a Bir Ödül de İŞKUR’dan  19.12.2016
UEDAŞ’a Bir Ödül de İŞKUR’dan

Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) 2014/2016 yılları arasında kurumla işbirliği içerisinde çalışan istihdam ve katkı sağlayan firmaları plaket ile ödüllendirdi.

UEDAŞ Bandırma İşletme Müdürümüz Tayfun TUTAR, “İşbirliği ve Çalışan İstihdamı” ödülüne layık görüldü. 

Ödül törenine İşkur Balıkesir il müdürü Nazım Balcı, Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Sert, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Süleyman Özdemir, Devlet Hastanesi Başhekimi Muzaffer Şenveli, Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Bandırma Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin, Ticaret Odası Meclis Başkanı Bahadır Çemberci, SGK Müdürü Bayram Öztürk ve çok sayıda davetli katıldı.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.