Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’a Bir Ödül de İŞKUR’dan
UEDAŞ’a Bir Ödül de İŞKUR’dan  19.12.2016
UEDAŞ’a Bir Ödül de İŞKUR’dan

Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) 2014/2016 yılları arasında kurumla işbirliği içerisinde çalışan istihdam ve katkı sağlayan firmaları plaket ile ödüllendirdi.

UEDAŞ Bandırma İşletme Müdürümüz Tayfun TUTAR, “İşbirliği ve Çalışan İstihdamı” ödülüne layık görüldü. 

Ödül törenine İşkur Balıkesir il müdürü Nazım Balcı, Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Sert, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Süleyman Özdemir, Devlet Hastanesi Başhekimi Muzaffer Şenveli, Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Bandırma Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin, Ticaret Odası Meclis Başkanı Bahadır Çemberci, SGK Müdürü Bayram Öztürk ve çok sayıda davetli katıldı.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.