Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’a Bir Ödül de İŞKUR’dan
UEDAŞ’a Bir Ödül de İŞKUR’dan  19.12.2016
UEDAŞ’a Bir Ödül de İŞKUR’dan

Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) 2014/2016 yılları arasında kurumla işbirliği içerisinde çalışan istihdam ve katkı sağlayan firmaları plaket ile ödüllendirdi.

UEDAŞ Bandırma İşletme Müdürümüz Tayfun TUTAR, “İşbirliği ve Çalışan İstihdamı” ödülüne layık görüldü. 

Ödül törenine İşkur Balıkesir il müdürü Nazım Balcı, Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Sert, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Süleyman Özdemir, Devlet Hastanesi Başhekimi Muzaffer Şenveli, Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Bandırma Ticaret Borsası Başkanı Halit Sezgin, Ticaret Odası Meclis Başkanı Bahadır Çemberci, SGK Müdürü Bayram Öztürk ve çok sayıda davetli katıldı.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.