Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Mesleğe adanan bir ömür…
Mesleğe adanan bir ömür…  14.12.2016
Mesleğe adanan bir ömür…

Elektrik Mühendisleri Odası tarafından verilen “Meslekte 25.Yıl Ödülleri” bu yıl da sahiplerini buldu.  

EMO Başkanı Remzi Çınar “Meslekte 25. yıl onurunu taşıyan tüm meslektaşlarımıza çalışma hayatında başarılar diliyoruz. Böylesi bir günde birlikte olduğumuz için çok mutlu ve onurluyuz.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Müşteri Hizmetleri Direktörümüz Musa YILMAZ, ödülünü Milletvekili Orhan SARIBAL’ın elinden aldı.

Meslekte geçen yıllarının ardından böyle bir ödül almanın kendisine gurur verdiğini aktaran YILMAZ, imkanlar el verdiği sürece hizmete devam etmek istediğini kaydetti.

UEDAŞ olarak biz de Direktörümüzü kutluyor, çalışma hayatının mutlu, huzurlu ve uzun yıllar devam etmesini diliyoruz.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.