Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yıldırım Kaymakamı UEDAŞ’ı ziyaret etti.
Yıldırım Kaymakamı UEDAŞ’ı ziyaret etti.  14.12.2016
Yıldırım Kaymakamı UEDAŞ’ı ziyaret etti.

Genel Müdürümüz Mesut Efe, Yıldırım Kaymakamı Mehmet AYDIN ile bir araya geldi. Yıldırım’da yapılan yatırımların etkilerinin konuşulduğu toplantının ana gündem maddelerinden biri de kaçak kullanım ile mücadele idi.

Konu ile ilgili olarak Yıldırım Kaymakamı  Mehmet AYDIN’a teşekkür eden Genel Müdürümüz Mesut EFE, çarpık kentleşme ve gecekonduların kentsel dönüşüm ile yenilenmesinin kayıp-kaçakta önemli avantaj olduğunu sözlerine ekledi.

Kaçak kullanım oranlarındaki düşüşün süreceğini belirten EFE, bu mücadelenin bir sonucu olarak da vatandaşlarımızın faturalarına indirim yansıyacağını söyledi.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.