Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yıldırım Kaymakamı UEDAŞ’ı ziyaret etti.
Yıldırım Kaymakamı UEDAŞ’ı ziyaret etti.  14.12.2016
Yıldırım Kaymakamı UEDAŞ’ı ziyaret etti.

Genel Müdürümüz Mesut Efe, Yıldırım Kaymakamı Mehmet AYDIN ile bir araya geldi. Yıldırım’da yapılan yatırımların etkilerinin konuşulduğu toplantının ana gündem maddelerinden biri de kaçak kullanım ile mücadele idi.

Konu ile ilgili olarak Yıldırım Kaymakamı  Mehmet AYDIN’a teşekkür eden Genel Müdürümüz Mesut EFE, çarpık kentleşme ve gecekonduların kentsel dönüşüm ile yenilenmesinin kayıp-kaçakta önemli avantaj olduğunu sözlerine ekledi.

Kaçak kullanım oranlarındaki düşüşün süreceğini belirten EFE, bu mücadelenin bir sonucu olarak da vatandaşlarımızın faturalarına indirim yansıyacağını söyledi.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.