Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Yıldırım Kaymakamı UEDAŞ’ı ziyaret etti.
Yıldırım Kaymakamı UEDAŞ’ı ziyaret etti.  14.12.2016
Yıldırım Kaymakamı UEDAŞ’ı ziyaret etti.

Genel Müdürümüz Mesut Efe, Yıldırım Kaymakamı Mehmet AYDIN ile bir araya geldi. Yıldırım’da yapılan yatırımların etkilerinin konuşulduğu toplantının ana gündem maddelerinden biri de kaçak kullanım ile mücadele idi.

Konu ile ilgili olarak Yıldırım Kaymakamı  Mehmet AYDIN’a teşekkür eden Genel Müdürümüz Mesut EFE, çarpık kentleşme ve gecekonduların kentsel dönüşüm ile yenilenmesinin kayıp-kaçakta önemli avantaj olduğunu sözlerine ekledi.

Kaçak kullanım oranlarındaki düşüşün süreceğini belirten EFE, bu mücadelenin bir sonucu olarak da vatandaşlarımızın faturalarına indirim yansıyacağını söyledi.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.