Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ'tan İç Isıtan Proje: "Kardeşim Üşümesin"
UEDAŞ'tan İç Isıtan Proje: "Kardeşim Üşümesin"  8.12.2016
UEDAŞ'tan İç Isıtan Proje:

Hayata geçirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleriyle eğitim, kültür ve sanat alanında gelişime ortak olmaya devam eden Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) olarak bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz “Kardeşim Üşümesin” projesinin startını Bursa’dan verdik. 

Köy okullarında öğrenim gören öğrencilere kışlık giysi yardımı yapılmasını amaçlayan "Kardeşim Üşümesin" projesi kapsamında her yıl yaklaşık 1000 öğrenciye ulaşılıyoruz. 

Bu yıl ilk dağıtımı Osmangazi İlçesine bağlı Çaybaşı İlkokulunda gerçekleştirdiğimiz UEDAŞ, 160 ilkokul öğrencisine kışlık giysilerini dağıttık. UEDAŞ Genel Müdürümüz Mesut Efe, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya Yüce, Osmangazi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Metin Levent, Çaybaşı İlkokulu'ndaki öğrencilere kıyafetlerini giydirerek sevinçlerine ortak oldu.

"FARKINDALIK YARATMAK İSTEDİK"

Sosyal sorumluluk projelerine büyük önem verdiklerini aktaran Genel Müdürümüz Mesut Efe, çalışmalarında sürdürülebilir etkiler yaratmak için destek verdikleri projelerin uzun soluklu olmalarına, toplumsal anlamda fayda üretmelerine ve kalıcı yarar sağlamalarına dikkat etikleri söyledi. Bu projeyi gerçekleştirerek farkındalık yaratmak istediklerini ifade eden Efe, “Hem ihtiyacı olan çocuklarımıza destek oluyor, hem onların mutluluklarına ortak oluyoruz. Bugün Çaybaşı okulunda minik öğrencilerle buluştuk.  Önümüzdeki günlerde projemizin Balıkesir, Çanakkale ve Yalova ayağındaki okullarımızı ziyaret ederek projemize devam edeceğiz” dedi. 

BU YIL 1000 ÖĞRENCİYE ULAŞACAK

Genel Müdürümüz Efe, ayrıca 2013 yılında başlatılan İl Milli Eğitim Müdürlükleri ile koordineli olarak ihtiyaç sahibi öğrencilere UEDAŞ aracılığı ile her yıl 1000 adet kışlık giysi yardımı yapıldığını sözlerine ekledi. Minik öğrenciler okullarına kadar gelip kendilerine kışın üşümemeleri için hediyeler veren UEDAŞ yetkililerine teşekkür etti.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.