Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / TÜMSİAD’a Enerji ve İnovasyon ziyareti
TÜMSİAD’a Enerji ve İnovasyon ziyareti  7.12.2016
TÜMSİAD’a Enerji ve İnovasyon ziyareti

Enerji sektöründe yaptığımız yeniliklerin sanayi ve ticarete yansımalarını değerlendirmek üzere TÜMSİAD ile bir araya geldik. Yatırım çalışmalarımızdan duydukları memnuniyeti dile getiren TÜMSİAD Bursa Şube Başkanı Osman ARSLAN, UEDAŞ’ın sanayii kollarında çalışan işletmelere yardımcı olmak üzere gerçekleştirdiği faaliyetlerin önemine vurgu yaptı.

Genel Müdürümüz Mesut EFE’nin ziyaret ettiği TÜMSİAD Bursa Yönetimi, bölge genelinde yapılan altyapı ve güçlendirme çalışmalarının ticareti daha da güçlendirdiğini belirterek EFE’ye bu hassas konu ile ilgili duyarlılığından dolayı UEDAŞ’a teşekkür etti.

Konuşmanın bitiminde Genel Müdürümüz Mesut EFE, Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışma’mızdan bu yıl dereceye giren bir fotoğrafı UEDAŞ adına TÜMSİAD’a hediye etti.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.