Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / TÜMSİAD’a Enerji ve İnovasyon ziyareti
TÜMSİAD’a Enerji ve İnovasyon ziyareti  7.12.2016
TÜMSİAD’a Enerji ve İnovasyon ziyareti

Enerji sektöründe yaptığımız yeniliklerin sanayi ve ticarete yansımalarını değerlendirmek üzere TÜMSİAD ile bir araya geldik. Yatırım çalışmalarımızdan duydukları memnuniyeti dile getiren TÜMSİAD Bursa Şube Başkanı Osman ARSLAN, UEDAŞ’ın sanayii kollarında çalışan işletmelere yardımcı olmak üzere gerçekleştirdiği faaliyetlerin önemine vurgu yaptı.

Genel Müdürümüz Mesut EFE’nin ziyaret ettiği TÜMSİAD Bursa Yönetimi, bölge genelinde yapılan altyapı ve güçlendirme çalışmalarının ticareti daha da güçlendirdiğini belirterek EFE’ye bu hassas konu ile ilgili duyarlılığından dolayı UEDAŞ’a teşekkür etti.

Konuşmanın bitiminde Genel Müdürümüz Mesut EFE, Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışma’mızdan bu yıl dereceye giren bir fotoğrafı UEDAŞ adına TÜMSİAD’a hediye etti.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.