Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / TÜMSİAD’a Enerji ve İnovasyon ziyareti
TÜMSİAD’a Enerji ve İnovasyon ziyareti  7.12.2016
TÜMSİAD’a Enerji ve İnovasyon ziyareti

Enerji sektöründe yaptığımız yeniliklerin sanayi ve ticarete yansımalarını değerlendirmek üzere TÜMSİAD ile bir araya geldik. Yatırım çalışmalarımızdan duydukları memnuniyeti dile getiren TÜMSİAD Bursa Şube Başkanı Osman ARSLAN, UEDAŞ’ın sanayii kollarında çalışan işletmelere yardımcı olmak üzere gerçekleştirdiği faaliyetlerin önemine vurgu yaptı.

Genel Müdürümüz Mesut EFE’nin ziyaret ettiği TÜMSİAD Bursa Yönetimi, bölge genelinde yapılan altyapı ve güçlendirme çalışmalarının ticareti daha da güçlendirdiğini belirterek EFE’ye bu hassas konu ile ilgili duyarlılığından dolayı UEDAŞ’a teşekkür etti.

Konuşmanın bitiminde Genel Müdürümüz Mesut EFE, Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışma’mızdan bu yıl dereceye giren bir fotoğrafı UEDAŞ adına TÜMSİAD’a hediye etti.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.