Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / CBS Fuarı
CBS Fuarı  2.12.2016
CBS Fuarı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın ev sahipliğinde Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinliğe; Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Bayındırlık Çevre ve Kültür Bakanı Kutlu Evren, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve çok sayıda davetlinin katılımı ile yapıldı. 

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş olarak biz de Dünya CBS Fuarına katılımda bulunduk. İstanbul Haliç Kongre Merkezinde gerçekleştirilen Coğrafi Bilgi Sistemleri Fuarına, CBS Yönetmenimiz Yusuf Ziya Demirci, 8 kişilik ekibiyle fuara katılım gerçekleştirdi. 

Etkinliğin gündemini; Akıllı Kentler, Bulut Bilişim, CBS Teknolojileri, Yerel Yönetimlerde CBS Kullanımı, Kent Bilgi Sistemleri ve İklim Değişiklikleri gibi konular oluşturdu.

Standımızı ziyaret eden Genel Müdürümüz Mesut EFE, fuarda çeşitli temaslarda bulundu. CBS’nin önemine dikkat çeken EFE, UEDAŞ olarak konuya duyduğumuz hassasiyeti dile getirdi.

Düzenlenen sempozyumla ise yerel yönetimler başta olmak üzere, kurum ve kuruluşlarının, coğrafi bilgi teknolojilerini çok daha verimli kullanmaları amaçlanıyor.

   
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.