Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan MUSİAD ziyareti
UEDAŞ’tan MUSİAD ziyareti  30.11.2016
UEDAŞ’tan MUSİAD ziyareti

Sivil toplum kuruluşları ve dernekleri ile fikir alışverişi yapmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz toplantıların son durağı MUSİAD oldu. Genel Müdürümüz Mesut EFE, MUSİAD Bursa Şube Başkanı Mustafa GÜRSES ile bir araya geldi. Toplantıda 2017 enerji yatırımları, derneklerin sorunları ve ticaret işbirliği için atılacak adımlar konuşuldu.

Toplantıda konuşan Genel Müdürümüz Mesut EFE, “Enerji’de yatırımlarımız 2017 yılında hız kesmeden devam edecek. Dağıtım şirketleri arasında en yüksek yatırımı yapan firmalardan biriyiz. Hedefimiz tüm abonelerimize kaliteli hizmeti sunmaya devam etmek ve ortaya çıkabilecek sorunları en aza indirerek enerji ağımıza güç katmak.” şeklinde konuştu.

“Sanayi ve üretim bizim için ve bölgemiz için çok önemli.” diyen EFE, bu nedenle daha sık görüşme ve yatırımlara yoğunlaşma kararı aldıklarını söyledi. 

Toplantının ardından Genel Müdürümüz Mesut EFE, UEDAŞ adına “Şehrin Işıkları” yarışmamızdan dereceye giren bir fotoğrafı MUSİAD’a hediye etti.

 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.