Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan MUSİAD ziyareti
UEDAŞ’tan MUSİAD ziyareti  30.11.2016
UEDAŞ’tan MUSİAD ziyareti

Sivil toplum kuruluşları ve dernekleri ile fikir alışverişi yapmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz toplantıların son durağı MUSİAD oldu. Genel Müdürümüz Mesut EFE, MUSİAD Bursa Şube Başkanı Mustafa GÜRSES ile bir araya geldi. Toplantıda 2017 enerji yatırımları, derneklerin sorunları ve ticaret işbirliği için atılacak adımlar konuşuldu.

Toplantıda konuşan Genel Müdürümüz Mesut EFE, “Enerji’de yatırımlarımız 2017 yılında hız kesmeden devam edecek. Dağıtım şirketleri arasında en yüksek yatırımı yapan firmalardan biriyiz. Hedefimiz tüm abonelerimize kaliteli hizmeti sunmaya devam etmek ve ortaya çıkabilecek sorunları en aza indirerek enerji ağımıza güç katmak.” şeklinde konuştu.

“Sanayi ve üretim bizim için ve bölgemiz için çok önemli.” diyen EFE, bu nedenle daha sık görüşme ve yatırımlara yoğunlaşma kararı aldıklarını söyledi. 

Toplantının ardından Genel Müdürümüz Mesut EFE, UEDAŞ adına “Şehrin Işıkları” yarışmamızdan dereceye giren bir fotoğrafı MUSİAD’a hediye etti.

 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.