Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan MUSİAD ziyareti
UEDAŞ’tan MUSİAD ziyareti  30.11.2016
UEDAŞ’tan MUSİAD ziyareti

Sivil toplum kuruluşları ve dernekleri ile fikir alışverişi yapmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz toplantıların son durağı MUSİAD oldu. Genel Müdürümüz Mesut EFE, MUSİAD Bursa Şube Başkanı Mustafa GÜRSES ile bir araya geldi. Toplantıda 2017 enerji yatırımları, derneklerin sorunları ve ticaret işbirliği için atılacak adımlar konuşuldu.

Toplantıda konuşan Genel Müdürümüz Mesut EFE, “Enerji’de yatırımlarımız 2017 yılında hız kesmeden devam edecek. Dağıtım şirketleri arasında en yüksek yatırımı yapan firmalardan biriyiz. Hedefimiz tüm abonelerimize kaliteli hizmeti sunmaya devam etmek ve ortaya çıkabilecek sorunları en aza indirerek enerji ağımıza güç katmak.” şeklinde konuştu.

“Sanayi ve üretim bizim için ve bölgemiz için çok önemli.” diyen EFE, bu nedenle daha sık görüşme ve yatırımlara yoğunlaşma kararı aldıklarını söyledi. 

Toplantının ardından Genel Müdürümüz Mesut EFE, UEDAŞ adına “Şehrin Işıkları” yarışmamızdan dereceye giren bir fotoğrafı MUSİAD’a hediye etti.

 
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.