Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa’daki Mahalle Muhtarlarıyla İftarda Buluştuk
Bursa’daki Mahalle Muhtarlarıyla İftarda Buluştuk  29.7.2013
Bursa’daki Mahalle Muhtarlarıyla İftarda Buluştuk

Bursa’nın en büyük üç ilçesi olan Osmangazi, Yıldırım ve Nilüfer Muhtarlar Derneği üyeleri ve mahalle muhtarlarıyla Merinos Genel Müdürlük hizmet binasında gerçekleştirilen iftar yemeğinde buluştuk. Yoğun bir katılımın olduğu iftar organizasyonunda, Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, Osmangazi İşletme Müdürü İbrahim Gerim, Yıldırım İşletme Müdürü Emin İngören ve Nilüfer İşletme Müdürü Muharrem Alıç da yer aldı.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.