Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa’daki Mahalle Muhtarlarıyla İftarda Buluştuk
Bursa’daki Mahalle Muhtarlarıyla İftarda Buluştuk  29.7.2013
Bursa’daki Mahalle Muhtarlarıyla İftarda Buluştuk

Bursa’nın en büyük üç ilçesi olan Osmangazi, Yıldırım ve Nilüfer Muhtarlar Derneği üyeleri ve mahalle muhtarlarıyla Merinos Genel Müdürlük hizmet binasında gerçekleştirilen iftar yemeğinde buluştuk. Yoğun bir katılımın olduğu iftar organizasyonunda, Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, Osmangazi İşletme Müdürü İbrahim Gerim, Yıldırım İşletme Müdürü Emin İngören ve Nilüfer İşletme Müdürü Muharrem Alıç da yer aldı.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.