Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa’daki Mahalle Muhtarlarıyla İftarda Buluştuk
Bursa’daki Mahalle Muhtarlarıyla İftarda Buluştuk  29.7.2013
Bursa’daki Mahalle Muhtarlarıyla İftarda Buluştuk

Bursa’nın en büyük üç ilçesi olan Osmangazi, Yıldırım ve Nilüfer Muhtarlar Derneği üyeleri ve mahalle muhtarlarıyla Merinos Genel Müdürlük hizmet binasında gerçekleştirilen iftar yemeğinde buluştuk. Yoğun bir katılımın olduğu iftar organizasyonunda, Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, Osmangazi İşletme Müdürü İbrahim Gerim, Yıldırım İşletme Müdürü Emin İngören ve Nilüfer İşletme Müdürü Muharrem Alıç da yer aldı.

Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.