Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Enerjide “Zirve” ortaklarından biri de UEDAŞ
Enerjide “Zirve” ortaklarından biri de UEDAŞ  24.11.2016
Enerjide “Zirve” ortaklarından biri de UEDAŞ

UEDAŞ olarak desteklemekten memnuniyet duyduğumuz 7.Türkiye Enerji Zirvesi başladı. Zirve’ye Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Berat Albayrak, EPDK Başkanı Sayın Mustafa Yılmaz, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nihat Özdemir ve Genel Müdürümüz Sayın Mesut Efe’nin yanı sıra çok sayıda davetli de katıldı.Enerjide lider firmalar bu zirvede bir araya geliyor. 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, zirvenin ilk gününde düzenlenen ‘Zirve Özel Oturumu'nda gazeteci ve moderatörlerin enerji piyasasına ilişkin sorularını cevapladı. 

Yol haritası oluşturulacak

Türkiye ve birçok ülkeden bakan, bürokrat, enerji uzmanı, akademisyen, özel şirket  yöneticileri ve sektör profesyonelleri katılım sağladı. Ayrıca Zirve’de enerji piyasalarının tüm yönleriyle derinlemesine analiz edilerek tüm bölge ülkelerinin refahı ve barışına katkı sunacak bir uzlaşının sağlanabilmesi için yol haritası sunulması hedefleniyor.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.