Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Enerjide “Zirve” ortaklarından biri de UEDAŞ
Enerjide “Zirve” ortaklarından biri de UEDAŞ  24.11.2016
Enerjide “Zirve” ortaklarından biri de UEDAŞ

UEDAŞ olarak desteklemekten memnuniyet duyduğumuz 7.Türkiye Enerji Zirvesi başladı. Zirve’ye Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Berat Albayrak, EPDK Başkanı Sayın Mustafa Yılmaz, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nihat Özdemir ve Genel Müdürümüz Sayın Mesut Efe’nin yanı sıra çok sayıda davetli de katıldı.Enerjide lider firmalar bu zirvede bir araya geliyor. 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, zirvenin ilk gününde düzenlenen ‘Zirve Özel Oturumu'nda gazeteci ve moderatörlerin enerji piyasasına ilişkin sorularını cevapladı. 

Yol haritası oluşturulacak

Türkiye ve birçok ülkeden bakan, bürokrat, enerji uzmanı, akademisyen, özel şirket  yöneticileri ve sektör profesyonelleri katılım sağladı. Ayrıca Zirve’de enerji piyasalarının tüm yönleriyle derinlemesine analiz edilerek tüm bölge ülkelerinin refahı ve barışına katkı sunacak bir uzlaşının sağlanabilmesi için yol haritası sunulması hedefleniyor.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.