Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Enerjide “Zirve” ortaklarından biri de UEDAŞ
Enerjide “Zirve” ortaklarından biri de UEDAŞ  24.11.2016
Enerjide “Zirve” ortaklarından biri de UEDAŞ

UEDAŞ olarak desteklemekten memnuniyet duyduğumuz 7.Türkiye Enerji Zirvesi başladı. Zirve’ye Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Berat Albayrak, EPDK Başkanı Sayın Mustafa Yılmaz, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nihat Özdemir ve Genel Müdürümüz Sayın Mesut Efe’nin yanı sıra çok sayıda davetli de katıldı.Enerjide lider firmalar bu zirvede bir araya geliyor. 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, zirvenin ilk gününde düzenlenen ‘Zirve Özel Oturumu'nda gazeteci ve moderatörlerin enerji piyasasına ilişkin sorularını cevapladı. 

Yol haritası oluşturulacak

Türkiye ve birçok ülkeden bakan, bürokrat, enerji uzmanı, akademisyen, özel şirket  yöneticileri ve sektör profesyonelleri katılım sağladı. Ayrıca Zirve’de enerji piyasalarının tüm yönleriyle derinlemesine analiz edilerek tüm bölge ülkelerinin refahı ve barışına katkı sunacak bir uzlaşının sağlanabilmesi için yol haritası sunulması hedefleniyor.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.