Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / E-Kesinti Mobil Uygulaması
E-Kesinti Mobil Uygulaması  18.11.2016
E-Kesinti Mobil Uygulaması

Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) ve AKEDAŞ iş birliğiyle hayata geçirilen E-Kesinti Mobil Uygulaması ile Türkiye’nin her yerindeki planlı elektrik kesintisini akıllı telefonlar aracılığıyla önceden haber alabilirsiniz.

Türkiye’de çapında yapılan planlı elektrik kesintileri, EPDK mevzuatı gereğince şirketimiz web sitesi, e-mail, gazeteler, sosyal medya hesapları gibi iletişim kanallarından ilan edilmektedir. Bu bağlamda tüketici memnuniyetini artırmak ve vatandaşları bilgilendirmek amacıyla Türkiye'deki planlı elektrik kesintilerinin takip edilebileceği bir mobil uygulama olan E-Kesinti hizmete girdi. Uygulama ile Türkiye’nin her bölgesindeki elektrik kesintisi, bölgedeki abonelere cep telefonları aracılığıyla bildiriliyor. Uygulama, ELDER’in Türkiye’nin 81 ili ve 970 ilçesinden sağladığı kesinti bilgilerini aboneleri ileterek, kesintilere habersiz yakalanmalarını önlüyor.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.