Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / E-Kesinti Mobil Uygulaması
E-Kesinti Mobil Uygulaması  18.11.2016
E-Kesinti Mobil Uygulaması

Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) ve AKEDAŞ iş birliğiyle hayata geçirilen E-Kesinti Mobil Uygulaması ile Türkiye’nin her yerindeki planlı elektrik kesintisini akıllı telefonlar aracılığıyla önceden haber alabilirsiniz.

Türkiye’de çapında yapılan planlı elektrik kesintileri, EPDK mevzuatı gereğince şirketimiz web sitesi, e-mail, gazeteler, sosyal medya hesapları gibi iletişim kanallarından ilan edilmektedir. Bu bağlamda tüketici memnuniyetini artırmak ve vatandaşları bilgilendirmek amacıyla Türkiye'deki planlı elektrik kesintilerinin takip edilebileceği bir mobil uygulama olan E-Kesinti hizmete girdi. Uygulama ile Türkiye’nin her bölgesindeki elektrik kesintisi, bölgedeki abonelere cep telefonları aracılığıyla bildiriliyor. Uygulama, ELDER’in Türkiye’nin 81 ili ve 970 ilçesinden sağladığı kesinti bilgilerini aboneleri ileterek, kesintilere habersiz yakalanmalarını önlüyor.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.