Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / E-Kesinti Mobil Uygulaması
E-Kesinti Mobil Uygulaması  18.11.2016
E-Kesinti Mobil Uygulaması

Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) ve AKEDAŞ iş birliğiyle hayata geçirilen E-Kesinti Mobil Uygulaması ile Türkiye’nin her yerindeki planlı elektrik kesintisini akıllı telefonlar aracılığıyla önceden haber alabilirsiniz.

Türkiye’de çapında yapılan planlı elektrik kesintileri, EPDK mevzuatı gereğince şirketimiz web sitesi, e-mail, gazeteler, sosyal medya hesapları gibi iletişim kanallarından ilan edilmektedir. Bu bağlamda tüketici memnuniyetini artırmak ve vatandaşları bilgilendirmek amacıyla Türkiye'deki planlı elektrik kesintilerinin takip edilebileceği bir mobil uygulama olan E-Kesinti hizmete girdi. Uygulama ile Türkiye’nin her bölgesindeki elektrik kesintisi, bölgedeki abonelere cep telefonları aracılığıyla bildiriliyor. Uygulama, ELDER’in Türkiye’nin 81 ili ve 970 ilçesinden sağladığı kesinti bilgilerini aboneleri ileterek, kesintilere habersiz yakalanmalarını önlüyor.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.