Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan Çalışanlarına Ödül
UEDAŞ’tan Çalışanlarına Ödül  17.11.2016
UEDAŞ’tan Çalışanlarına Ödül

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Dünya CBS (Coğrafi Bilgi Sistemleri) Günü” kapsamında şirketimiz çalışanları arasında “Harita Çizme Yarışması” düzenlendi.

Coğrafi bilgi teknolojilerinin benimsenmesi ve daha efektif kullanımı adına gerçekleştirilen yarışma 3 ayrı kategoride yapıldı. Murat ÖZTÜRK, Aysu YILMAZ, Barış AYDIN kategorilerinde birinci olurken, “CBS Sistemi En Aktif Kullanımı” ödülüne Edremit İşletme Müdürlüğü’müzden Zeydan YILMAZ layık görüldü.

Sertifikalarını alan çalışanlarımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. 

Biz büyük bir aileyiz.

   
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.