Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan Sanata ve Sanatçıya Destek
UEDAŞ’tan Sanata ve Sanatçıya Destek  14.11.2016
UEDAŞ’tan Sanata ve Sanatçıya Destek

Genel Müdürümüz Mesut EFE ve Kurumumuz Direktörlerinin katıldığı, Aktör Kültür Sanat Merkezi tarafından düzenlenen “N’oldum Delisi” adlı tiyatro oyununa ilgi yoğun oldu. Sanat merkezine ve sanatçılara destek amacıyla düzenlenen oyunun ardından destekçilere plaket  verildi. Kurumumuz adına plaketi Genel Müdürümüz Mesut EFE teslim aldı.

Ödül töreninin ardından açıklama yapan EFE, UEDAŞ’ın da bir tiyatro topluluğuna sahip olduğunu ve geliri hayır kurumlarına bağışlanmak üzere oyun sahneye koyduklarını, bu bağlamda sanata ve sanatçıya her zaman destek olmaya devam edeceğini belirtti.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.