Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan Sanata ve Sanatçıya Destek
UEDAŞ’tan Sanata ve Sanatçıya Destek  14.11.2016
UEDAŞ’tan Sanata ve Sanatçıya Destek

Genel Müdürümüz Mesut EFE ve Kurumumuz Direktörlerinin katıldığı, Aktör Kültür Sanat Merkezi tarafından düzenlenen “N’oldum Delisi” adlı tiyatro oyununa ilgi yoğun oldu. Sanat merkezine ve sanatçılara destek amacıyla düzenlenen oyunun ardından destekçilere plaket  verildi. Kurumumuz adına plaketi Genel Müdürümüz Mesut EFE teslim aldı.

Ödül töreninin ardından açıklama yapan EFE, UEDAŞ’ın da bir tiyatro topluluğuna sahip olduğunu ve geliri hayır kurumlarına bağışlanmak üzere oyun sahneye koyduklarını, bu bağlamda sanata ve sanatçıya her zaman destek olmaya devam edeceğini belirtti.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.