Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’tan Sanata ve Sanatçıya Destek
UEDAŞ’tan Sanata ve Sanatçıya Destek  14.11.2016
UEDAŞ’tan Sanata ve Sanatçıya Destek

Genel Müdürümüz Mesut EFE ve Kurumumuz Direktörlerinin katıldığı, Aktör Kültür Sanat Merkezi tarafından düzenlenen “N’oldum Delisi” adlı tiyatro oyununa ilgi yoğun oldu. Sanat merkezine ve sanatçılara destek amacıyla düzenlenen oyunun ardından destekçilere plaket  verildi. Kurumumuz adına plaketi Genel Müdürümüz Mesut EFE teslim aldı.

Ödül töreninin ardından açıklama yapan EFE, UEDAŞ’ın da bir tiyatro topluluğuna sahip olduğunu ve geliri hayır kurumlarına bağışlanmak üzere oyun sahneye koyduklarını, bu bağlamda sanata ve sanatçıya her zaman destek olmaya devam edeceğini belirtti.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.