Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Enerjide yatırımlar artacak
Enerjide yatırımlar artacak  10.11.2016
Enerjide yatırımlar artacak

Bigadiç Belediye Başkanı  İsmail AVCU ile Bigadiç Zabıta Müdürü Muhlis BOY, Genel Müdürümüz Mesut EFE ile biraraya geldi. 

Enerji ağında yapılacak yatırımların artacağını müjdeleyen EFE, UEDAŞ’ın hizmet ağı içerisinde bulunan tüm abonelere kaliteli ve hızlı hizmet için çaba sarfettiğini dile getirdi. Kaçak kullanım oranlarındaki düşüşe dikkat çeken Genel Müdürümüz, Bigadiç Belediyesi’nin konu ile ilgili hassasiyetini memnuniyet ile karşıladıklarını belirtti.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.