Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / A Gazete’den UEDAŞ ziyareti
A Gazete’den UEDAŞ ziyareti  10.11.2016
A Gazete’den UEDAŞ ziyareti

Geleneksel hale gelen gazete  yönetimi ve köşe yazarlarını ağırladığımız  “Kahvaltı Sohbetlerimiz”de bu haftaki konuğumuz A Gazete oldu.

Güncel konuların konuşulduğu toplantının açılışı Genel Müdürümüz Mesut Efe tarafından yapıldı.

Sohbet havasında geçen toplantıya A Gazete Genel Müdürü Erdal Şimşek Yayın Koordinatörü Ahmet Kundakçı, Yazı İşleri Müdürü Mehmet Çetinkaya, Yazar Osman Gürçay, Ali Eşref Uzundere, yöneticiler ve köşe yazarları ile A Gazete personelleri katıldı.

Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce’nin de hazır bulunduğu kahvaltının ardından yazarlar ve Genel Müdürümüz arasında soru cevap eşliğinde sohbetler yapıldı.

   
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.