Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / A Gazete’den UEDAŞ ziyareti
A Gazete’den UEDAŞ ziyareti  10.11.2016
A Gazete’den UEDAŞ ziyareti

Geleneksel hale gelen gazete  yönetimi ve köşe yazarlarını ağırladığımız  “Kahvaltı Sohbetlerimiz”de bu haftaki konuğumuz A Gazete oldu.

Güncel konuların konuşulduğu toplantının açılışı Genel Müdürümüz Mesut Efe tarafından yapıldı.

Sohbet havasında geçen toplantıya A Gazete Genel Müdürü Erdal Şimşek Yayın Koordinatörü Ahmet Kundakçı, Yazı İşleri Müdürü Mehmet Çetinkaya, Yazar Osman Gürçay, Ali Eşref Uzundere, yöneticiler ve köşe yazarları ile A Gazete personelleri katıldı.

Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce’nin de hazır bulunduğu kahvaltının ardından yazarlar ve Genel Müdürümüz arasında soru cevap eşliğinde sohbetler yapıldı.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.