Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / A Gazete’den UEDAŞ ziyareti
A Gazete’den UEDAŞ ziyareti  10.11.2016
A Gazete’den UEDAŞ ziyareti

Geleneksel hale gelen gazete  yönetimi ve köşe yazarlarını ağırladığımız  “Kahvaltı Sohbetlerimiz”de bu haftaki konuğumuz A Gazete oldu.

Güncel konuların konuşulduğu toplantının açılışı Genel Müdürümüz Mesut Efe tarafından yapıldı.

Sohbet havasında geçen toplantıya A Gazete Genel Müdürü Erdal Şimşek Yayın Koordinatörü Ahmet Kundakçı, Yazı İşleri Müdürü Mehmet Çetinkaya, Yazar Osman Gürçay, Ali Eşref Uzundere, yöneticiler ve köşe yazarları ile A Gazete personelleri katıldı.

Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce’nin de hazır bulunduğu kahvaltının ardından yazarlar ve Genel Müdürümüz arasında soru cevap eşliğinde sohbetler yapıldı.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.