Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa’mızın Yeni Valisine ‘hayırlı olsun’ ziyareti
Bursa’mızın Yeni Valisine ‘hayırlı olsun’ ziyareti  1.11.2016
Bursa’mızın Yeni Valisine ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Genel Müdürümüz Mesut Efe, bir süre önce yeni görevine başlayan Bursa Valisi İzzettin Küçük’ü makamında ziyaret etti. 

Yapılan ziyarette Vali Küçük’e ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileten Efe, Bursa’da elektrikle ilgili bir sorun yaşanmadığı bilgisini vererek “Ekiplerimiz 7/24 sahada çalışmakta. Ayrıca yaklaşan kış mevsimi için bakım çalışmalarına da hız verdik” dedi.

Görüşme sırasında, ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden Vali İzzettin Küçük, şehrin tüm dinamikleri ile uyum ve koordinasyon içinde Bursalıları mutlu etmek için çaba göstereceklerini ifade etti.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.