Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa’mızın Yeni Valisine ‘hayırlı olsun’ ziyareti
Bursa’mızın Yeni Valisine ‘hayırlı olsun’ ziyareti  1.11.2016
Bursa’mızın Yeni Valisine ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Genel Müdürümüz Mesut Efe, bir süre önce yeni görevine başlayan Bursa Valisi İzzettin Küçük’ü makamında ziyaret etti. 

Yapılan ziyarette Vali Küçük’e ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileten Efe, Bursa’da elektrikle ilgili bir sorun yaşanmadığı bilgisini vererek “Ekiplerimiz 7/24 sahada çalışmakta. Ayrıca yaklaşan kış mevsimi için bakım çalışmalarına da hız verdik” dedi.

Görüşme sırasında, ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden Vali İzzettin Küçük, şehrin tüm dinamikleri ile uyum ve koordinasyon içinde Bursalıları mutlu etmek için çaba göstereceklerini ifade etti.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.