Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Bursa’mızın Yeni Valisine ‘hayırlı olsun’ ziyareti
Bursa’mızın Yeni Valisine ‘hayırlı olsun’ ziyareti  1.11.2016
Bursa’mızın Yeni Valisine ‘hayırlı olsun’ ziyareti

Genel Müdürümüz Mesut Efe, bir süre önce yeni görevine başlayan Bursa Valisi İzzettin Küçük’ü makamında ziyaret etti. 

Yapılan ziyarette Vali Küçük’e ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileten Efe, Bursa’da elektrikle ilgili bir sorun yaşanmadığı bilgisini vererek “Ekiplerimiz 7/24 sahada çalışmakta. Ayrıca yaklaşan kış mevsimi için bakım çalışmalarına da hız verdik” dedi.

Görüşme sırasında, ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden Vali İzzettin Küçük, şehrin tüm dinamikleri ile uyum ve koordinasyon içinde Bursalıları mutlu etmek için çaba göstereceklerini ifade etti.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.