Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Hayat Gazetesini ağırladık
Hayat Gazetesini ağırladık  31.10.2016
Hayat Gazetesini ağırladık

Bursa Hayat Gazetesi  yönetimi ve köşe yazarlarını geleneksel hale gelen “Kahvaltı Sohbetlerimizde” ağırladık.

 

Genel Müdürümüz Mesut Efe’nin ev sahipliği yaptığı toplantıya Bursa Hayat Gazetesi İmtiyaz Sahibi Nazım Maral, Genel Yayın Koordinatörü Necat Kırbulut, Yazı İşleri Müdürü Hakan Işıkkent ve gazetenin köşe yazarları katıldı. Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce’nin de hazır bulunduğu kahvaltının ardından yazarlar ve Genel Müdürümüz arasında soru cevap eşliğinde sohbetler yapıldı.

 

Güncel konuların konuşulduğu program samimi ve sohbet havasında geçti.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.