Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / LÖSEV, “Gençlik Grubuyla” iftarda buluştuk
LÖSEV, “Gençlik Grubuyla” iftarda buluştuk  19.7.2013
LÖSEV, “Gençlik Grubuyla”  iftarda buluştuk

Ramazan Etkinlikleri çerçevesinde Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Bursa Şubesinde tedavi görmekte olan lösemi hastası gençlerle iftar yemeğinde bir araya geldik.

Merinos’taki Genel Müdürlük hizmet binasında gerçekleşen iftar yemeğine, Genel Müdürümüz Mehmet İSLAMOĞLU, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE, LÖSEV Bursa Halkla İlişkiler Sorumlusu Aslı Metin ve LÖSEV Bursa Şubesinde tedavi gören lösemi hastasıgençlik grubu katıldı.

İftar yemeğinin ardından konuşan Genel Müdürümüz Mehmet İSLAMOĞLU, sosyal sorumluluk bilinci doğrultusunda bu tür anlamlı organizasyonlara her zaman destek vereceklerini belirterek;“Bu hastalıkla mücadele edenler morallerini her an yüksek tutarak hastalığı yeneceklerine kendilerini inandırmalıdır. Bu mücadele sırasında onları yalnız bırakmayarak, destek olmak hepimizin görevi olmalıdır. LÖSEV Bursa ailesiyle biraraya gelmekten dolayı kurum olarak oldukça gururluyuz” dedi.

UEDAŞ’ın davetiyle bu iftarda yer aldıklarını belirten LÖSEV Bursa Şubesi Halkla İlişkiler Sorumlusu Aslı Metin ise, desteğinden ötürü kurumumuza teşekkür etti.

İftar yemeğinin ardından gençlik grubuna yakın zamanda sonuçlanan UEDAŞ, ‘Şehrin Işıkları”temalı  Ulusal Fotoğraf yarışmasında dereceye giren ilk 50 fotoğrafın yer aldığı fotoğraf albümü hediye edildi.

  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.