Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / LÖSEV, “Gençlik Grubuyla” iftarda buluştuk
LÖSEV, “Gençlik Grubuyla” iftarda buluştuk  19.7.2013
LÖSEV, “Gençlik Grubuyla”  iftarda buluştuk

Ramazan Etkinlikleri çerçevesinde Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Bursa Şubesinde tedavi görmekte olan lösemi hastası gençlerle iftar yemeğinde bir araya geldik.

Merinos’taki Genel Müdürlük hizmet binasında gerçekleşen iftar yemeğine, Genel Müdürümüz Mehmet İSLAMOĞLU, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE, LÖSEV Bursa Halkla İlişkiler Sorumlusu Aslı Metin ve LÖSEV Bursa Şubesinde tedavi gören lösemi hastasıgençlik grubu katıldı.

İftar yemeğinin ardından konuşan Genel Müdürümüz Mehmet İSLAMOĞLU, sosyal sorumluluk bilinci doğrultusunda bu tür anlamlı organizasyonlara her zaman destek vereceklerini belirterek;“Bu hastalıkla mücadele edenler morallerini her an yüksek tutarak hastalığı yeneceklerine kendilerini inandırmalıdır. Bu mücadele sırasında onları yalnız bırakmayarak, destek olmak hepimizin görevi olmalıdır. LÖSEV Bursa ailesiyle biraraya gelmekten dolayı kurum olarak oldukça gururluyuz” dedi.

UEDAŞ’ın davetiyle bu iftarda yer aldıklarını belirten LÖSEV Bursa Şubesi Halkla İlişkiler Sorumlusu Aslı Metin ise, desteğinden ötürü kurumumuza teşekkür etti.

İftar yemeğinin ardından gençlik grubuna yakın zamanda sonuçlanan UEDAŞ, ‘Şehrin Işıkları”temalı  Ulusal Fotoğraf yarışmasında dereceye giren ilk 50 fotoğrafın yer aldığı fotoğraf albümü hediye edildi.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.