Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / LÖSEV, “Gençlik Grubuyla” iftarda buluştuk
LÖSEV, “Gençlik Grubuyla” iftarda buluştuk  19.7.2013
LÖSEV, “Gençlik Grubuyla”  iftarda buluştuk

Ramazan Etkinlikleri çerçevesinde Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Bursa Şubesinde tedavi görmekte olan lösemi hastası gençlerle iftar yemeğinde bir araya geldik.

Merinos’taki Genel Müdürlük hizmet binasında gerçekleşen iftar yemeğine, Genel Müdürümüz Mehmet İSLAMOĞLU, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE, LÖSEV Bursa Halkla İlişkiler Sorumlusu Aslı Metin ve LÖSEV Bursa Şubesinde tedavi gören lösemi hastasıgençlik grubu katıldı.

İftar yemeğinin ardından konuşan Genel Müdürümüz Mehmet İSLAMOĞLU, sosyal sorumluluk bilinci doğrultusunda bu tür anlamlı organizasyonlara her zaman destek vereceklerini belirterek;“Bu hastalıkla mücadele edenler morallerini her an yüksek tutarak hastalığı yeneceklerine kendilerini inandırmalıdır. Bu mücadele sırasında onları yalnız bırakmayarak, destek olmak hepimizin görevi olmalıdır. LÖSEV Bursa ailesiyle biraraya gelmekten dolayı kurum olarak oldukça gururluyuz” dedi.

UEDAŞ’ın davetiyle bu iftarda yer aldıklarını belirten LÖSEV Bursa Şubesi Halkla İlişkiler Sorumlusu Aslı Metin ise, desteğinden ötürü kurumumuza teşekkür etti.

İftar yemeğinin ardından gençlik grubuna yakın zamanda sonuçlanan UEDAŞ, ‘Şehrin Işıkları”temalı  Ulusal Fotoğraf yarışmasında dereceye giren ilk 50 fotoğrafın yer aldığı fotoğraf albümü hediye edildi.

  
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.