Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / LÖSEV, “Gençlik Grubuyla” iftarda buluştuk
LÖSEV, “Gençlik Grubuyla” iftarda buluştuk  19.7.2013
LÖSEV, “Gençlik Grubuyla”  iftarda buluştuk

Ramazan Etkinlikleri çerçevesinde Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Bursa Şubesinde tedavi görmekte olan lösemi hastası gençlerle iftar yemeğinde bir araya geldik.

Merinos’taki Genel Müdürlük hizmet binasında gerçekleşen iftar yemeğine, Genel Müdürümüz Mehmet İSLAMOĞLU, Kurumsal İletişim Müdürümüz Yusuf Ziya YÜCE, LÖSEV Bursa Halkla İlişkiler Sorumlusu Aslı Metin ve LÖSEV Bursa Şubesinde tedavi gören lösemi hastasıgençlik grubu katıldı.

İftar yemeğinin ardından konuşan Genel Müdürümüz Mehmet İSLAMOĞLU, sosyal sorumluluk bilinci doğrultusunda bu tür anlamlı organizasyonlara her zaman destek vereceklerini belirterek;“Bu hastalıkla mücadele edenler morallerini her an yüksek tutarak hastalığı yeneceklerine kendilerini inandırmalıdır. Bu mücadele sırasında onları yalnız bırakmayarak, destek olmak hepimizin görevi olmalıdır. LÖSEV Bursa ailesiyle biraraya gelmekten dolayı kurum olarak oldukça gururluyuz” dedi.

UEDAŞ’ın davetiyle bu iftarda yer aldıklarını belirten LÖSEV Bursa Şubesi Halkla İlişkiler Sorumlusu Aslı Metin ise, desteğinden ötürü kurumumuza teşekkür etti.

İftar yemeğinin ardından gençlik grubuna yakın zamanda sonuçlanan UEDAŞ, ‘Şehrin Işıkları”temalı  Ulusal Fotoğraf yarışmasında dereceye giren ilk 50 fotoğrafın yer aldığı fotoğraf albümü hediye edildi.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.