Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Demokrasi Meydanını HALİSDEMİR aydınlatacak
Demokrasi Meydanını HALİSDEMİR aydınlatacak   9.9.2016
Demokrasi Meydanını HALİSDEMİR aydınlatacak

Bursa’da günlerce demokrasi mitinglerine ev sahipliği yapan Fomara Meydanı’nın adının, ‘Demokrasi Meydanı’ olarak değişmesinin ardından Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ (UEDAŞ) da bu bölgeyi aydınlatan trafoya demokrasi şehidi Ömer Halisdemir’in adını vererek trafoya Türk bayrağı ile birlikte Halisdemir'in portresini çizdirdi.

15 Temmuz darbe girişimin ardından birçok ilde olduğu gibi Bursa’da da halk demokrasiye sahip çıktı. Demokrasi Meydanı’nı Demokrasi Şehitleri aydınlatmalı’ mottosu ile hareket eden UEDAŞ da, Bursa’da da demokrasi şehidinin adını yaşatacak.

Konuyla ilgili görüşlerini ifade eden Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ (UEDAŞ) Genel Müdürü Mesut Efe, “Darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen Astsubay Ömer Halisdemir, ülkemiz için çok önemli, çok değerli bir isim. Biz de UEDAŞ olarak onun adını yaşatmak istiyoruz. Demokrasi meydanını bundan sonra demokrasi şehitlerinin enerjisi aydınlatacak” dedi.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.