Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Demokrasi Meydanını HALİSDEMİR aydınlatacak
Demokrasi Meydanını HALİSDEMİR aydınlatacak   9.9.2016
Demokrasi Meydanını HALİSDEMİR aydınlatacak

Bursa’da günlerce demokrasi mitinglerine ev sahipliği yapan Fomara Meydanı’nın adının, ‘Demokrasi Meydanı’ olarak değişmesinin ardından Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ (UEDAŞ) da bu bölgeyi aydınlatan trafoya demokrasi şehidi Ömer Halisdemir’in adını vererek trafoya Türk bayrağı ile birlikte Halisdemir'in portresini çizdirdi.

15 Temmuz darbe girişimin ardından birçok ilde olduğu gibi Bursa’da da halk demokrasiye sahip çıktı. Demokrasi Meydanı’nı Demokrasi Şehitleri aydınlatmalı’ mottosu ile hareket eden UEDAŞ da, Bursa’da da demokrasi şehidinin adını yaşatacak.

Konuyla ilgili görüşlerini ifade eden Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ (UEDAŞ) Genel Müdürü Mesut Efe, “Darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen Astsubay Ömer Halisdemir, ülkemiz için çok önemli, çok değerli bir isim. Biz de UEDAŞ olarak onun adını yaşatmak istiyoruz. Demokrasi meydanını bundan sonra demokrasi şehitlerinin enerjisi aydınlatacak” dedi.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.