Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Demokrasi Meydanını HALİSDEMİR aydınlatacak
Demokrasi Meydanını HALİSDEMİR aydınlatacak   9.9.2016
Demokrasi Meydanını HALİSDEMİR aydınlatacak

Bursa’da günlerce demokrasi mitinglerine ev sahipliği yapan Fomara Meydanı’nın adının, ‘Demokrasi Meydanı’ olarak değişmesinin ardından Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ (UEDAŞ) da bu bölgeyi aydınlatan trafoya demokrasi şehidi Ömer Halisdemir’in adını vererek trafoya Türk bayrağı ile birlikte Halisdemir'in portresini çizdirdi.

15 Temmuz darbe girişimin ardından birçok ilde olduğu gibi Bursa’da da halk demokrasiye sahip çıktı. Demokrasi Meydanı’nı Demokrasi Şehitleri aydınlatmalı’ mottosu ile hareket eden UEDAŞ da, Bursa’da da demokrasi şehidinin adını yaşatacak.

Konuyla ilgili görüşlerini ifade eden Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ (UEDAŞ) Genel Müdürü Mesut Efe, “Darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen Astsubay Ömer Halisdemir, ülkemiz için çok önemli, çok değerli bir isim. Biz de UEDAŞ olarak onun adını yaşatmak istiyoruz. Demokrasi meydanını bundan sonra demokrasi şehitlerinin enerjisi aydınlatacak” dedi.

   
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.