Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ, Başarılı Fotoğrafçılara Ödüllerini Teslim Etti
UEDAŞ, Başarılı Fotoğrafçılara Ödüllerini Teslim Etti  1.7.2013
UEDAŞ, Başarılı Fotoğrafçılara Ödüllerini Teslim Etti

Sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında 10 Mayıs-15 Haziran tarihleri arasında düzenlenen, ulusal ve uluslararası arenada yüzlerce fotoğrafçının katıldığı yarışmada toplam 872 adet fotoğraf yer aldı.

www.uedas.com.tr/sehrinisiklari adresine yükleyen ve birbirinden güzel fotoğrafların yarıştığı “Şehrin Işıkları” konulu fotoğraf yarışmasının kazanan fotoğrafçıları ödüllerini, Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu’nun elinden teslim aldı.

“Kazananları Kutluyorum”

Fotoğraf yarışmasının sonuçlanmasının ardından başarılı fotoğrafçılara ödüllerini teslim eden UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, yarışmada gösterdikleri başarıdan dolayı ödül kazanan fotoğrafçıları kutladı. İslamoğlu, “Yüzlerce fotoğraf arasından en iyi dereceyi elde eden fotoğraflar gerçekten birbirinden güzeldi. Ödül kazanan yarışmacıları yürekten kutluyorum. İlkini gerçekleştirdiğimiz fotoğraf yarışması oldukça ilgi gördü. UEDAŞ olarak sosyal sorumluluk faaliyetlerimizin bu şekilde ilgili görmesi bizleri oldukça gururlandırıyor” diye konuştu.

“Fotoğraf Yarışması Geleneksel Hale Gelecek”

Ödüllerin teslim edilmesinin ardından açıklamalarda bulunan UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce de, yüzlerce fotoğrafın gönderildiği yarışmada ilk 3 sırayı alan yarışmacıları başarılarından dolayı kutladı. Yüce, “UEDAŞ olarak yeni döneme geçmemizin ardından sosyal sorumluluk çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. İlkini gerçekleştirdiğimiz “Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışması oldukça yoğun ilgi gördü. Türkiye’nin her yerinden gönderilen yüzlerce fotoğrafın arasından en iyileri seçmekte oldukça zorlandık. Yarışmamıza gösterilen bu ilgi UEDAŞ olarak bizleri oldukça mutlu etti. “Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışmasını geleneksel hale getirerek her yıl tekrarlamak istiyoruz. Yarışmamıza katılan tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Kazanan fotoğrafçıları da başarılarından dolayı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.