Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ, Başarılı Fotoğrafçılara Ödüllerini Teslim Etti
UEDAŞ, Başarılı Fotoğrafçılara Ödüllerini Teslim Etti  1.7.2013
UEDAŞ, Başarılı Fotoğrafçılara Ödüllerini Teslim Etti

Sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında 10 Mayıs-15 Haziran tarihleri arasında düzenlenen, ulusal ve uluslararası arenada yüzlerce fotoğrafçının katıldığı yarışmada toplam 872 adet fotoğraf yer aldı.

www.uedas.com.tr/sehrinisiklari adresine yükleyen ve birbirinden güzel fotoğrafların yarıştığı “Şehrin Işıkları” konulu fotoğraf yarışmasının kazanan fotoğrafçıları ödüllerini, Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu’nun elinden teslim aldı.

“Kazananları Kutluyorum”

Fotoğraf yarışmasının sonuçlanmasının ardından başarılı fotoğrafçılara ödüllerini teslim eden UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, yarışmada gösterdikleri başarıdan dolayı ödül kazanan fotoğrafçıları kutladı. İslamoğlu, “Yüzlerce fotoğraf arasından en iyi dereceyi elde eden fotoğraflar gerçekten birbirinden güzeldi. Ödül kazanan yarışmacıları yürekten kutluyorum. İlkini gerçekleştirdiğimiz fotoğraf yarışması oldukça ilgi gördü. UEDAŞ olarak sosyal sorumluluk faaliyetlerimizin bu şekilde ilgili görmesi bizleri oldukça gururlandırıyor” diye konuştu.

“Fotoğraf Yarışması Geleneksel Hale Gelecek”

Ödüllerin teslim edilmesinin ardından açıklamalarda bulunan UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce de, yüzlerce fotoğrafın gönderildiği yarışmada ilk 3 sırayı alan yarışmacıları başarılarından dolayı kutladı. Yüce, “UEDAŞ olarak yeni döneme geçmemizin ardından sosyal sorumluluk çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. İlkini gerçekleştirdiğimiz “Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışması oldukça yoğun ilgi gördü. Türkiye’nin her yerinden gönderilen yüzlerce fotoğrafın arasından en iyileri seçmekte oldukça zorlandık. Yarışmamıza gösterilen bu ilgi UEDAŞ olarak bizleri oldukça mutlu etti. “Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışmasını geleneksel hale getirerek her yıl tekrarlamak istiyoruz. Yarışmamıza katılan tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Kazanan fotoğrafçıları da başarılarından dolayı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.