Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ, Başarılı Fotoğrafçılara Ödüllerini Teslim Etti
UEDAŞ, Başarılı Fotoğrafçılara Ödüllerini Teslim Etti  1.7.2013
UEDAŞ, Başarılı Fotoğrafçılara Ödüllerini Teslim Etti

Sosyal sorumluluk faaliyetleri kapsamında 10 Mayıs-15 Haziran tarihleri arasında düzenlenen, ulusal ve uluslararası arenada yüzlerce fotoğrafçının katıldığı yarışmada toplam 872 adet fotoğraf yer aldı.

www.uedas.com.tr/sehrinisiklari adresine yükleyen ve birbirinden güzel fotoğrafların yarıştığı “Şehrin Işıkları” konulu fotoğraf yarışmasının kazanan fotoğrafçıları ödüllerini, Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu’nun elinden teslim aldı.

“Kazananları Kutluyorum”

Fotoğraf yarışmasının sonuçlanmasının ardından başarılı fotoğrafçılara ödüllerini teslim eden UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, yarışmada gösterdikleri başarıdan dolayı ödül kazanan fotoğrafçıları kutladı. İslamoğlu, “Yüzlerce fotoğraf arasından en iyi dereceyi elde eden fotoğraflar gerçekten birbirinden güzeldi. Ödül kazanan yarışmacıları yürekten kutluyorum. İlkini gerçekleştirdiğimiz fotoğraf yarışması oldukça ilgi gördü. UEDAŞ olarak sosyal sorumluluk faaliyetlerimizin bu şekilde ilgili görmesi bizleri oldukça gururlandırıyor” diye konuştu.

“Fotoğraf Yarışması Geleneksel Hale Gelecek”

Ödüllerin teslim edilmesinin ardından açıklamalarda bulunan UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce de, yüzlerce fotoğrafın gönderildiği yarışmada ilk 3 sırayı alan yarışmacıları başarılarından dolayı kutladı. Yüce, “UEDAŞ olarak yeni döneme geçmemizin ardından sosyal sorumluluk çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. İlkini gerçekleştirdiğimiz “Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışması oldukça yoğun ilgi gördü. Türkiye’nin her yerinden gönderilen yüzlerce fotoğrafın arasından en iyileri seçmekte oldukça zorlandık. Yarışmamıza gösterilen bu ilgi UEDAŞ olarak bizleri oldukça mutlu etti. “Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışmasını geleneksel hale getirerek her yıl tekrarlamak istiyoruz. Yarışmamıza katılan tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Kazanan fotoğrafçıları da başarılarından dolayı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.