Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Genel Müdürümüzle ‘Çay Sohbetleri’ başladı
Genel Müdürümüzle ‘Çay Sohbetleri’ başladı   25.8.2016
Genel Müdürümüzle ‘Çay Sohbetleri’ başladı

Kurum içi iletişim çalışmalarımızdan olan ‘Çay Sohbetleri’ hayata geçirildi. İletişimi güçlendirmeyi hedefleyen proje kapsamında Genel Müdürümüz her salı bir birime misafir olup çalışanlarla sohbet ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyor.

Genel Müdürümüz Mesut Efe, iş dünyasında çalışan memnuniyetinin önemine dikkat çekerek, “Bu ziyaretlerle bazı arkadaşlarımla tanışma fırsatı buldum ve henüz karşılaşamadığım arkadaşlarımla ise tamamlayacağım bölge ziyaretleriyle tanışma fırsatına sahip olmayı umuyorum. Tüm çalışma arkadaşlarıma kendileriyle ilgili her konuda kapımızın sonuna kadar açık olduğunu hatırlatmak istiyorum” ifadesini kullandı.

İlk çay sohbetinin gerçekleştiği Nilüfer İşletme Müdürlüğü’nde çalışanları dinleyerek sorularını yanıtlayan Efe, 2. hafta Ar-Ge birimi çalışanları ile bir araya geldi. Samimi geçen sohbet ortamında sektör ve meslekleri ile alakalı çalışanlara tavsiyelerde bulunan Mesut Efe, konuşmasında Ar-Genin sektördeki önemine değinerek başarılı çalışmalarından dolayı çalışanlara teşekkür etti. Genel Müdürümüz en son çay sohbetinde Balıkesir İşletme müdürlüğünde çalışan arkadaşlarımızla bir araya geldi.

   
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.