Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Genel Müdürümüzle ‘Çay Sohbetleri’ başladı
Genel Müdürümüzle ‘Çay Sohbetleri’ başladı   25.8.2016
Genel Müdürümüzle ‘Çay Sohbetleri’ başladı

Kurum içi iletişim çalışmalarımızdan olan ‘Çay Sohbetleri’ hayata geçirildi. İletişimi güçlendirmeyi hedefleyen proje kapsamında Genel Müdürümüz her salı bir birime misafir olup çalışanlarla sohbet ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyor.

Genel Müdürümüz Mesut Efe, iş dünyasında çalışan memnuniyetinin önemine dikkat çekerek, “Bu ziyaretlerle bazı arkadaşlarımla tanışma fırsatı buldum ve henüz karşılaşamadığım arkadaşlarımla ise tamamlayacağım bölge ziyaretleriyle tanışma fırsatına sahip olmayı umuyorum. Tüm çalışma arkadaşlarıma kendileriyle ilgili her konuda kapımızın sonuna kadar açık olduğunu hatırlatmak istiyorum” ifadesini kullandı.

İlk çay sohbetinin gerçekleştiği Nilüfer İşletme Müdürlüğü’nde çalışanları dinleyerek sorularını yanıtlayan Efe, 2. hafta Ar-Ge birimi çalışanları ile bir araya geldi. Samimi geçen sohbet ortamında sektör ve meslekleri ile alakalı çalışanlara tavsiyelerde bulunan Mesut Efe, konuşmasında Ar-Genin sektördeki önemine değinerek başarılı çalışmalarından dolayı çalışanlara teşekkür etti. Genel Müdürümüz en son çay sohbetinde Balıkesir İşletme müdürlüğünde çalışan arkadaşlarımızla bir araya geldi.

   
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.