Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Genel Müdürümüzle ‘Çay Sohbetleri’ başladı
Genel Müdürümüzle ‘Çay Sohbetleri’ başladı   25.8.2016
Genel Müdürümüzle ‘Çay Sohbetleri’ başladı

Kurum içi iletişim çalışmalarımızdan olan ‘Çay Sohbetleri’ hayata geçirildi. İletişimi güçlendirmeyi hedefleyen proje kapsamında Genel Müdürümüz her salı bir birime misafir olup çalışanlarla sohbet ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyor.

Genel Müdürümüz Mesut Efe, iş dünyasında çalışan memnuniyetinin önemine dikkat çekerek, “Bu ziyaretlerle bazı arkadaşlarımla tanışma fırsatı buldum ve henüz karşılaşamadığım arkadaşlarımla ise tamamlayacağım bölge ziyaretleriyle tanışma fırsatına sahip olmayı umuyorum. Tüm çalışma arkadaşlarıma kendileriyle ilgili her konuda kapımızın sonuna kadar açık olduğunu hatırlatmak istiyorum” ifadesini kullandı.

İlk çay sohbetinin gerçekleştiği Nilüfer İşletme Müdürlüğü’nde çalışanları dinleyerek sorularını yanıtlayan Efe, 2. hafta Ar-Ge birimi çalışanları ile bir araya geldi. Samimi geçen sohbet ortamında sektör ve meslekleri ile alakalı çalışanlara tavsiyelerde bulunan Mesut Efe, konuşmasında Ar-Genin sektördeki önemine değinerek başarılı çalışmalarından dolayı çalışanlara teşekkür etti. Genel Müdürümüz en son çay sohbetinde Balıkesir İşletme müdürlüğünde çalışan arkadaşlarımızla bir araya geldi.

   
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.