Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Genel Müdürümüzle ‘Çay Sohbetleri’ başladı
Genel Müdürümüzle ‘Çay Sohbetleri’ başladı   25.8.2016
Genel Müdürümüzle ‘Çay Sohbetleri’ başladı

Kurum içi iletişim çalışmalarımızdan olan ‘Çay Sohbetleri’ hayata geçirildi. İletişimi güçlendirmeyi hedefleyen proje kapsamında Genel Müdürümüz her salı bir birime misafir olup çalışanlarla sohbet ederek karşılıklı görüş alışverişinde bulunuyor.

Genel Müdürümüz Mesut Efe, iş dünyasında çalışan memnuniyetinin önemine dikkat çekerek, “Bu ziyaretlerle bazı arkadaşlarımla tanışma fırsatı buldum ve henüz karşılaşamadığım arkadaşlarımla ise tamamlayacağım bölge ziyaretleriyle tanışma fırsatına sahip olmayı umuyorum. Tüm çalışma arkadaşlarıma kendileriyle ilgili her konuda kapımızın sonuna kadar açık olduğunu hatırlatmak istiyorum” ifadesini kullandı.

İlk çay sohbetinin gerçekleştiği Nilüfer İşletme Müdürlüğü’nde çalışanları dinleyerek sorularını yanıtlayan Efe, 2. hafta Ar-Ge birimi çalışanları ile bir araya geldi. Samimi geçen sohbet ortamında sektör ve meslekleri ile alakalı çalışanlara tavsiyelerde bulunan Mesut Efe, konuşmasında Ar-Genin sektördeki önemine değinerek başarılı çalışmalarından dolayı çalışanlara teşekkür etti. Genel Müdürümüz en son çay sohbetinde Balıkesir İşletme müdürlüğünde çalışan arkadaşlarımızla bir araya geldi.

   
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.