Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’ tan Tarihi Yolculuğa Tam Destek
UEDAŞ’ tan Tarihi Yolculuğa Tam Destek  10.7.2013
UEDAŞ’ tan Tarihi Yolculuğa Tam Destek

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Büyükşehir Belediyespor’un katkılarıyla ilk kez düzenlenen ve Yeşil Pedal Derneği tarafından organize edilen Bursa Bisiklet Festivali’ne destek vererek, düzenlenen etkinliğe katkıda bulunduk.

51 ilden katılımcıların olduğu festival kapsamında bisikletçiler, Bursa’nın tarihi ve doğal güzelliklerini gezme fırsatı bulurken, ilk kez düzenlenen etkinliğe katılım oldukça yoğun oldu. 3 gün boyunca süren yolculuğun ilk gününde bisikletçiler, Yeşil Türbe, hanlar ve hamamlar bölgesini gezerken ikinci gün geçmişi Orta Kalkolitik çağlara dayanan Aktopraklık Höyüğü ’nü ve Uluabat Gölü’nü, üçüncü günde 700 yıllık Osmanlı köyü olan Cumalıkızık’ı ziyaret etti.

“Desteğimiz Sürecek”

Yolculuğun ilk gününde bisikletçilerin durak yerlerinden biri de UEDAŞ olurken, Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu Bursa’nın tanıtımına katkıda bulunan ve ilki gerçekleştirilen Bisiklet Festivali’ne destek oldukları için mutlu olduğunu belirtti. İslamoğlu, “Bursa’da ilk kez düzenlenen bu anlamlı etkinliğe UEDAŞ olarak katkıda bulunmak bizleri gerçekten mutlu etti. Umarım Bursa’nın tanıtımına katkısı olan bu tür etkinlikler düzenlenmeye devam eder. UEDAŞ olarak Bursa’nın ve bölgenin enerji ihtiyacını karşılamanın yanı sıra bölgeye katkısı bulunan bu tür organizasyonlarda da yer almaya devam edeceğiz” dedi.

“Bisiklet Sporuna İlgiyi Arttırmak İstiyoruz”

Festivale desteklerinden dolayı UEDAŞ’ a teşekkürlerini ileten Yeşil Pedal Derneği Başkanı Ayhan Uyar’da organizasyona olan ilginin kendilerini memnun ettiğini belirtti. Uyar, “Bursa’nın tarihi ve doğal güzelliklerini Türkiye’nin pek çok ilinden gelen katılımcılarına tanıtma fırsatı bulduk. Organizasyon kapsamında kentte bisiklete olan ilgiyi arttırmak ve bisiklet sporunun kitleler arasında yaygınlaşarak günlük hayatta kullanımının artmasını hedefliyoruz” diye konuştu.
Bisikletçilerin UEDAŞ ziyaretinin ardından Yeşil Pedal Derneği Başkanı Ayhan Uyar, UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu’na desteklerinden ötürü plaket takdim etti. Plaket töreninde UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce de yer aldı.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.