Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ ailesi iftarda buluştu
UEDAŞ ailesi iftarda buluştu  28.6.2016
UEDAŞ ailesi iftarda buluştu

Tavacı Recep Usta’da düzenlenen iftarda konuşan Genel Müdürümüz Mesut Efe, birlik ve beraberlik ayı olan ramazan ayında büyük bir aile olarak aynı masa etrafında oturmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Efe, zor ve meşakkatli bir iş kolunda hizmet verdiklerini belirterek başarının iyi bir aile düzeni ile bağlantılı olduğuna dikkat çekti. Efe, “İnsanların evlerine, iş yerlerine elektrik dağıtıp dünyalarını aydınlatıyoruz. UEDAŞ olarak göreve geldiğimiz günden bu yana enerji konusunda önemli adımlar attık. Geçtiğimiz günlerde Enerji Bakanlığı tarafından yapılan ankette bizi Türkiye’deki en iyi 2. elektrik dağıtım şirketi sırasına yer almamızı sağlayan çalışanlarımıza buradan çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Geleneksel hale getirilen buluşmada birada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Efe, “Birlik ve beraberlik ayı olan mübarek ramazan ayında sizlerle beraber olmak çok güzel. Tüm çalışanlarımıza hayırlı ramazanlar diliyorum. Davetimize icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.


Son zamanlarda artan terör olaylarına değinen Efe, ülkemizin içerisinde bulunduğu terör olaylarının biran önce son bulmasını dilerken, yaklaşan Kadir Gecesi'ni ve ramazan bayramını kutladı.

  
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.