Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ ailesi iftarda buluştu
UEDAŞ ailesi iftarda buluştu  28.6.2016
UEDAŞ ailesi iftarda buluştu

Tavacı Recep Usta’da düzenlenen iftarda konuşan Genel Müdürümüz Mesut Efe, birlik ve beraberlik ayı olan ramazan ayında büyük bir aile olarak aynı masa etrafında oturmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Efe, zor ve meşakkatli bir iş kolunda hizmet verdiklerini belirterek başarının iyi bir aile düzeni ile bağlantılı olduğuna dikkat çekti. Efe, “İnsanların evlerine, iş yerlerine elektrik dağıtıp dünyalarını aydınlatıyoruz. UEDAŞ olarak göreve geldiğimiz günden bu yana enerji konusunda önemli adımlar attık. Geçtiğimiz günlerde Enerji Bakanlığı tarafından yapılan ankette bizi Türkiye’deki en iyi 2. elektrik dağıtım şirketi sırasına yer almamızı sağlayan çalışanlarımıza buradan çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Geleneksel hale getirilen buluşmada birada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Efe, “Birlik ve beraberlik ayı olan mübarek ramazan ayında sizlerle beraber olmak çok güzel. Tüm çalışanlarımıza hayırlı ramazanlar diliyorum. Davetimize icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.


Son zamanlarda artan terör olaylarına değinen Efe, ülkemizin içerisinde bulunduğu terör olaylarının biran önce son bulmasını dilerken, yaklaşan Kadir Gecesi'ni ve ramazan bayramını kutladı.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.