Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ ailesi iftarda buluştu
UEDAŞ ailesi iftarda buluştu  28.6.2016
UEDAŞ ailesi iftarda buluştu

Tavacı Recep Usta’da düzenlenen iftarda konuşan Genel Müdürümüz Mesut Efe, birlik ve beraberlik ayı olan ramazan ayında büyük bir aile olarak aynı masa etrafında oturmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Efe, zor ve meşakkatli bir iş kolunda hizmet verdiklerini belirterek başarının iyi bir aile düzeni ile bağlantılı olduğuna dikkat çekti. Efe, “İnsanların evlerine, iş yerlerine elektrik dağıtıp dünyalarını aydınlatıyoruz. UEDAŞ olarak göreve geldiğimiz günden bu yana enerji konusunda önemli adımlar attık. Geçtiğimiz günlerde Enerji Bakanlığı tarafından yapılan ankette bizi Türkiye’deki en iyi 2. elektrik dağıtım şirketi sırasına yer almamızı sağlayan çalışanlarımıza buradan çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Geleneksel hale getirilen buluşmada birada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Efe, “Birlik ve beraberlik ayı olan mübarek ramazan ayında sizlerle beraber olmak çok güzel. Tüm çalışanlarımıza hayırlı ramazanlar diliyorum. Davetimize icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.


Son zamanlarda artan terör olaylarına değinen Efe, ülkemizin içerisinde bulunduğu terör olaylarının biran önce son bulmasını dilerken, yaklaşan Kadir Gecesi'ni ve ramazan bayramını kutladı.

  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.