Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ ailesi iftarda buluştu
UEDAŞ ailesi iftarda buluştu  28.6.2016
UEDAŞ ailesi iftarda buluştu

Tavacı Recep Usta’da düzenlenen iftarda konuşan Genel Müdürümüz Mesut Efe, birlik ve beraberlik ayı olan ramazan ayında büyük bir aile olarak aynı masa etrafında oturmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Efe, zor ve meşakkatli bir iş kolunda hizmet verdiklerini belirterek başarının iyi bir aile düzeni ile bağlantılı olduğuna dikkat çekti. Efe, “İnsanların evlerine, iş yerlerine elektrik dağıtıp dünyalarını aydınlatıyoruz. UEDAŞ olarak göreve geldiğimiz günden bu yana enerji konusunda önemli adımlar attık. Geçtiğimiz günlerde Enerji Bakanlığı tarafından yapılan ankette bizi Türkiye’deki en iyi 2. elektrik dağıtım şirketi sırasına yer almamızı sağlayan çalışanlarımıza buradan çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Geleneksel hale getirilen buluşmada birada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Efe, “Birlik ve beraberlik ayı olan mübarek ramazan ayında sizlerle beraber olmak çok güzel. Tüm çalışanlarımıza hayırlı ramazanlar diliyorum. Davetimize icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.


Son zamanlarda artan terör olaylarına değinen Efe, ülkemizin içerisinde bulunduğu terör olaylarının biran önce son bulmasını dilerken, yaklaşan Kadir Gecesi'ni ve ramazan bayramını kutladı.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.