Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ bürokratlar ile iftarda buluştu
UEDAŞ bürokratlar ile iftarda buluştu  20.6.2016
UEDAŞ bürokratlar ile iftarda buluştu

Kurumlar arası tanışma ve kaynaşma vesilesiyle her yıl geleneksel olarak düzenlenen kamu kurumları iftarımız bu yıl Otantik Gemi Otel'de gerçekleşti.

Bursa bürokrasi temsilcilerinin katıldığı iftar davetinde konuşan Genel Müdürümüz Mesut Efe iftar vesilesiyle görüşme, tanışma ve kaynaşmayı sağlamak amacıyla bu tür organizasyonların düzenlendiğini ifade etti.  Efe; “ Kamu kurum ve kuruluş temsilcilerimizle, aynı sofranın etrafında buluşmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu iftar yemekleri hem birlik ve beraberlik açısından hem de güçlü iletişim sağlanması anlamında önem taşıyor” diyerek katılanlara teşekkür etti.

Katılımın yoğun olduğu organizasyonda ilahilerin ve duaların eşliğinde oruçlar açıldı. Genel Müdürümüz Mesut Efe gelen misafirlerle birebir ilgilendi.

  
Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.