Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ bürokratlar ile iftarda buluştu
UEDAŞ bürokratlar ile iftarda buluştu  20.6.2016
UEDAŞ bürokratlar ile iftarda buluştu

Kurumlar arası tanışma ve kaynaşma vesilesiyle her yıl geleneksel olarak düzenlenen kamu kurumları iftarımız bu yıl Otantik Gemi Otel'de gerçekleşti.

Bursa bürokrasi temsilcilerinin katıldığı iftar davetinde konuşan Genel Müdürümüz Mesut Efe iftar vesilesiyle görüşme, tanışma ve kaynaşmayı sağlamak amacıyla bu tür organizasyonların düzenlendiğini ifade etti.  Efe; “ Kamu kurum ve kuruluş temsilcilerimizle, aynı sofranın etrafında buluşmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu iftar yemekleri hem birlik ve beraberlik açısından hem de güçlü iletişim sağlanması anlamında önem taşıyor” diyerek katılanlara teşekkür etti.

Katılımın yoğun olduğu organizasyonda ilahilerin ve duaların eşliğinde oruçlar açıldı. Genel Müdürümüz Mesut Efe gelen misafirlerle birebir ilgilendi.

  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.