Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ bürokratlar ile iftarda buluştu
UEDAŞ bürokratlar ile iftarda buluştu  20.6.2016
UEDAŞ bürokratlar ile iftarda buluştu

Kurumlar arası tanışma ve kaynaşma vesilesiyle her yıl geleneksel olarak düzenlenen kamu kurumları iftarımız bu yıl Otantik Gemi Otel'de gerçekleşti.

Bursa bürokrasi temsilcilerinin katıldığı iftar davetinde konuşan Genel Müdürümüz Mesut Efe iftar vesilesiyle görüşme, tanışma ve kaynaşmayı sağlamak amacıyla bu tür organizasyonların düzenlendiğini ifade etti.  Efe; “ Kamu kurum ve kuruluş temsilcilerimizle, aynı sofranın etrafında buluşmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu iftar yemekleri hem birlik ve beraberlik açısından hem de güçlü iletişim sağlanması anlamında önem taşıyor” diyerek katılanlara teşekkür etti.

Katılımın yoğun olduğu organizasyonda ilahilerin ve duaların eşliğinde oruçlar açıldı. Genel Müdürümüz Mesut Efe gelen misafirlerle birebir ilgilendi.

  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.