Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Balıkesir UEDAŞ ailesi geleneksel iftar yemeğinde buluştu
Balıkesir UEDAŞ ailesi geleneksel iftar yemeğinde buluştu  16.6.2016
Balıkesir UEDAŞ ailesi geleneksel iftar yemeğinde buluştu

UEDAŞ Balıkesir İşletme Müdürlüğü ailesi iftar yemeğinde bir araya geldi.

Balıkesir İşletme Müdürlüğü ev sahipliğinde Termal Asya Otel’de gerçekleştirilen programa Genel Müdürümüz Mesut Efe, İnsan Kaynakları Direktörü Cengiz Işık, Hukuk Müşaviri Mehmet Kartöz, Balıkesir İşletme Müdürü Taşkın Yıldız ve Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce’nin yanı sıra çalışanlar aileleriyle katıldı.

Genel Müdürümüz Mesut Efe, geleneksel iftar programında yaptığı konuşmada, başarının iyi bir aile düzeni ile bağlantılı olduğunu belirterek katılım sağlayan tüm çalışan ve ailelerine teşekkür etti. Efe, “UEDAŞ olarak göreve geldiğimiz günden bu yana enerji konusunda önemli atılımlar yaptık. Bugüne kadar yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Konuşmasında ramazan ayının manevi önemine vurgu yapan Efe, “Çalışanlarımızla böylesine kutsal bir gecede birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Birlik ve beraberlik içinde olmak çok güzel. Gerçekleştirdiğimiz bu buluşma bizim 'büyük bir aile' olduğumuzu gösteriyor. Tüm çalışanlarımıza hayırlı Ramazanlar diliyorum” diye konuştu.
Yapılan yemek duası ile program son buldu.
  
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.