Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Balıkesir UEDAŞ ailesi geleneksel iftar yemeğinde buluştu
Balıkesir UEDAŞ ailesi geleneksel iftar yemeğinde buluştu  16.6.2016
Balıkesir UEDAŞ ailesi geleneksel iftar yemeğinde buluştu

UEDAŞ Balıkesir İşletme Müdürlüğü ailesi iftar yemeğinde bir araya geldi.

Balıkesir İşletme Müdürlüğü ev sahipliğinde Termal Asya Otel’de gerçekleştirilen programa Genel Müdürümüz Mesut Efe, İnsan Kaynakları Direktörü Cengiz Işık, Hukuk Müşaviri Mehmet Kartöz, Balıkesir İşletme Müdürü Taşkın Yıldız ve Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce’nin yanı sıra çalışanlar aileleriyle katıldı.

Genel Müdürümüz Mesut Efe, geleneksel iftar programında yaptığı konuşmada, başarının iyi bir aile düzeni ile bağlantılı olduğunu belirterek katılım sağlayan tüm çalışan ve ailelerine teşekkür etti. Efe, “UEDAŞ olarak göreve geldiğimiz günden bu yana enerji konusunda önemli atılımlar yaptık. Bugüne kadar yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Konuşmasında ramazan ayının manevi önemine vurgu yapan Efe, “Çalışanlarımızla böylesine kutsal bir gecede birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Birlik ve beraberlik içinde olmak çok güzel. Gerçekleştirdiğimiz bu buluşma bizim 'büyük bir aile' olduğumuzu gösteriyor. Tüm çalışanlarımıza hayırlı Ramazanlar diliyorum” diye konuştu.
Yapılan yemek duası ile program son buldu.
  
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.