Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Balıkesir UEDAŞ ailesi geleneksel iftar yemeğinde buluştu
Balıkesir UEDAŞ ailesi geleneksel iftar yemeğinde buluştu  16.6.2016
Balıkesir UEDAŞ ailesi geleneksel iftar yemeğinde buluştu

UEDAŞ Balıkesir İşletme Müdürlüğü ailesi iftar yemeğinde bir araya geldi.

Balıkesir İşletme Müdürlüğü ev sahipliğinde Termal Asya Otel’de gerçekleştirilen programa Genel Müdürümüz Mesut Efe, İnsan Kaynakları Direktörü Cengiz Işık, Hukuk Müşaviri Mehmet Kartöz, Balıkesir İşletme Müdürü Taşkın Yıldız ve Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce’nin yanı sıra çalışanlar aileleriyle katıldı.

Genel Müdürümüz Mesut Efe, geleneksel iftar programında yaptığı konuşmada, başarının iyi bir aile düzeni ile bağlantılı olduğunu belirterek katılım sağlayan tüm çalışan ve ailelerine teşekkür etti. Efe, “UEDAŞ olarak göreve geldiğimiz günden bu yana enerji konusunda önemli atılımlar yaptık. Bugüne kadar yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Konuşmasında ramazan ayının manevi önemine vurgu yapan Efe, “Çalışanlarımızla böylesine kutsal bir gecede birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Birlik ve beraberlik içinde olmak çok güzel. Gerçekleştirdiğimiz bu buluşma bizim 'büyük bir aile' olduğumuzu gösteriyor. Tüm çalışanlarımıza hayırlı Ramazanlar diliyorum” diye konuştu.
Yapılan yemek duası ile program son buldu.
  
Haberler
Haberler

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

UEDAŞ Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Balıkesir'de Yapıldı


Limak Enerji Yönetim Kurulu ve üst düzey yetkililer, "Aylık Olağan Toplantısı" sebebiyle Balıkesir'de bir araya geldi. Toplantının ardından heyet Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne seçilen Yücel Yılmaz'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Limak Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Batuhan Özdemir, UEDAŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Ergüneş, UEDAŞ Genel Müdürü İbrahim Gümüşlü ve Limak Enerji yöneticileri katıldı.

"Bi Kitap" Trabzon'da Aydınlık Bi Hayat İçin Öğrenciler İle Buluştu


Çocukların ve gençlerin geleceğe umutla bakabilmeleri için eğitimi desteklemeye devam ediyoruz. "Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat" adıyla 6 yılda 25 bin öğrenciyi kitapla buluşturduğumuz sürdürülebilir sosyal sorumluluk projemiz ile köy okullarına destek oluyoruz. Proje ile 19 köy okulunu kütüphaneye kavuşturuldu. Aynı zamanda köy okullarının boya, badana, çatı onarımı gibi çeşitli tadilat işlemlerini de gerçekleştirilerek köy okullarında okuyan öğrencilere fırsat eşitliği sağlanması adına katkıda bulunuldu. Projemizin bu durağında, Trabzon ili Çaykara ilçesi Zeki Bilge İlk öğretim okulunda okuyan öğrencilerimize kitap yardımında bulunduk. İhtiyaçlarını bizler ile paylaşan ve eğitime katkıyı ilke edinmiş tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.

Biga İşletme Müdürlüğümüzden Hayırlı Olsun Ziyareti


Biga İşletme Müdürümüz Sami Kösehaliloğlu ve beraberindeki heyet, Biga İşletme Müdürlüğü sorumluluk bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan,Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı ,Çan Belediye Başkanı Bülent Öz ,Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen ,Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar ve Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın'ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.