Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Balıkesir UEDAŞ ailesi geleneksel iftar yemeğinde buluştu
Balıkesir UEDAŞ ailesi geleneksel iftar yemeğinde buluştu  16.6.2016
Balıkesir UEDAŞ ailesi geleneksel iftar yemeğinde buluştu

UEDAŞ Balıkesir İşletme Müdürlüğü ailesi iftar yemeğinde bir araya geldi.

Balıkesir İşletme Müdürlüğü ev sahipliğinde Termal Asya Otel’de gerçekleştirilen programa Genel Müdürümüz Mesut Efe, İnsan Kaynakları Direktörü Cengiz Işık, Hukuk Müşaviri Mehmet Kartöz, Balıkesir İşletme Müdürü Taşkın Yıldız ve Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce’nin yanı sıra çalışanlar aileleriyle katıldı.

Genel Müdürümüz Mesut Efe, geleneksel iftar programında yaptığı konuşmada, başarının iyi bir aile düzeni ile bağlantılı olduğunu belirterek katılım sağlayan tüm çalışan ve ailelerine teşekkür etti. Efe, “UEDAŞ olarak göreve geldiğimiz günden bu yana enerji konusunda önemli atılımlar yaptık. Bugüne kadar yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Konuşmasında ramazan ayının manevi önemine vurgu yapan Efe, “Çalışanlarımızla böylesine kutsal bir gecede birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Birlik ve beraberlik içinde olmak çok güzel. Gerçekleştirdiğimiz bu buluşma bizim 'büyük bir aile' olduğumuzu gösteriyor. Tüm çalışanlarımıza hayırlı Ramazanlar diliyorum” diye konuştu.
Yapılan yemek duası ile program son buldu.
  
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.