Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / Çanakkale UEDAŞ ailesi iftar yemeğinde buluştu
Çanakkale UEDAŞ ailesi iftar yemeğinde buluştu  9.6.2016
Çanakkale UEDAŞ ailesi iftar yemeğinde buluştu

Çanakkale UEDAŞ İşletme Müdürlüğü ailesi geleneksel iftar yemeğinde buluştu.

Kolin Hotel’de gerçekleştirilen yemeğe, UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, çalışanlar ve aileleri katıldı. Fasıl eşliğinde düzenlenen program, okunan ezanla birlikte oruçların açılmasıyla devam etti.

İftar sonrası davetlilere seslenen Genel Müdürümüz Mesut Efe yaptığı konuşmada, Ramazan ayının manevi önemine değinerek ‘Geleneksel hale getirdiğimiz buluşmamızı bir kez daha birlikte yaşamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Birlik ve beraberlik ayı olan mübarek Ramazan’da sizlerle beraber olmak çok güzel davetimize icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmasında son zamanlarda artan terör olaylarına değinen Efe, ülkemizin içerisinde bulunduğu terör olaylarının son bulmasını diledi.

Yenilen iftar yemeğinin ardından yapılan yemek duası ile UEDAŞ’ın ramazan programı son buldu.

   
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.