Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ Bursa Afet Müdahale Eylem Planı Tatbikatı’na katıldı
UEDAŞ Bursa Afet Müdahale Eylem Planı Tatbikatı’na katıldı  6.6.2016
UEDAŞ Bursa Afet Müdahale Eylem Planı Tatbikatı’na katıldı

Bursa Valiliği AFAD İl Müdürlüğü tarafından muhtemel bir afet ve acil durum halinde yerel düzey hizmet grupları arasındaki koordinasyon ve işbirliğini geliştirmek amacıyla düzenlenen Masabaşı (Plan) tatbikatı 2 Haziran tarihinde ana çözüm ortakları kurum ve kuruluşlarla yapıldı.

İlimizde yaşanabilecek her türlü doğal afetin doğrudan ya da dolaylı olarak neden olduğu maddi ve manevi kayıpları azaltmak, müdahale çalışmalarını hızlı ve planlı bir şekilde gerçekleştirmek amacıyla gerçekleştirilen tatbikatta ‘Enerji Hizmet Grubu’ ana çözüm ortağı olan UEDAŞ da katılımda bulunarak sorumluluğunu yerine getirmiştir.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.