Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ Bursa Afet Müdahale Eylem Planı Tatbikatı’na katıldı
UEDAŞ Bursa Afet Müdahale Eylem Planı Tatbikatı’na katıldı  6.6.2016
UEDAŞ Bursa Afet Müdahale Eylem Planı Tatbikatı’na katıldı

Bursa Valiliği AFAD İl Müdürlüğü tarafından muhtemel bir afet ve acil durum halinde yerel düzey hizmet grupları arasındaki koordinasyon ve işbirliğini geliştirmek amacıyla düzenlenen Masabaşı (Plan) tatbikatı 2 Haziran tarihinde ana çözüm ortakları kurum ve kuruluşlarla yapıldı.

İlimizde yaşanabilecek her türlü doğal afetin doğrudan ya da dolaylı olarak neden olduğu maddi ve manevi kayıpları azaltmak, müdahale çalışmalarını hızlı ve planlı bir şekilde gerçekleştirmek amacıyla gerçekleştirilen tatbikatta ‘Enerji Hizmet Grubu’ ana çözüm ortağı olan UEDAŞ da katılımda bulunarak sorumluluğunu yerine getirmiştir.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.