Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ Bursa Afet Müdahale Eylem Planı Tatbikatı’na katıldı
UEDAŞ Bursa Afet Müdahale Eylem Planı Tatbikatı’na katıldı  6.6.2016
UEDAŞ Bursa Afet Müdahale Eylem Planı Tatbikatı’na katıldı

Bursa Valiliği AFAD İl Müdürlüğü tarafından muhtemel bir afet ve acil durum halinde yerel düzey hizmet grupları arasındaki koordinasyon ve işbirliğini geliştirmek amacıyla düzenlenen Masabaşı (Plan) tatbikatı 2 Haziran tarihinde ana çözüm ortakları kurum ve kuruluşlarla yapıldı.

İlimizde yaşanabilecek her türlü doğal afetin doğrudan ya da dolaylı olarak neden olduğu maddi ve manevi kayıpları azaltmak, müdahale çalışmalarını hızlı ve planlı bir şekilde gerçekleştirmek amacıyla gerçekleştirilen tatbikatta ‘Enerji Hizmet Grubu’ ana çözüm ortağı olan UEDAŞ da katılımda bulunarak sorumluluğunu yerine getirmiştir.

Haberler
Haberler

Elektrik kesintilerine hızlı çözüm üreten sistem


UEDAŞ, SCADA sistemi ile elektrik kesintilerine uzaktan anında müdahale edebiliyor. Bu sayede elektrik kesintileri 5-10 saniye içerisinde giderilirken, kesinti süreleri de azalarak müşteri memnuniyetinin artması sağlanıyor.

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.