Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’ tan Kan Bağışı Kampanyası
UEDAŞ’ tan Kan Bağışı Kampanyası  26.6.2013
UEDAŞ’ tan Kan Bağışı Kampanyası

Bursa’da hizmet veren personellerimizin katılımıyla kan bağışı kampanyasına imza attık. UEDAŞ Kurumsal İletişim Yönetmeni Yusuf Ziya Yüce ve UEDAŞ İdari İşler Yönetmeni Türker Aksu’nun da katıldığı kan bağışı kampanyası, Kızılay Bursa Şubesi’nin desteğiyle UEDAŞ Genel Müdürlüğü hizmet binasında düzenlendi. Personelinin yoğun katılım gösterdiği kampanyaya müşterilerde büyük destek verdi.

Kampanyayı değerlendiren Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, ”UEDAŞ olarak böylesine anlamlı bir organizasyona dâhil olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Amacımız, bir farkındalık oluşturarak kan vermenin ne kadar önemli olduğunu insanlara tekrar hatırlatmak. Geçtiğimiz gün Yalova’da gerçekleştirdiğimiz bağış kampanyasını bu kez Bursa’da düzenledik. Katılımın bu derece yoğun olması bizleri ayrıca gururlandırdı” dedi.


 
Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.