Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’ tan Kan Bağışı Kampanyası
UEDAŞ’ tan Kan Bağışı Kampanyası  26.6.2013
UEDAŞ’ tan Kan Bağışı Kampanyası

Bursa’da hizmet veren personellerimizin katılımıyla kan bağışı kampanyasına imza attık. UEDAŞ Kurumsal İletişim Yönetmeni Yusuf Ziya Yüce ve UEDAŞ İdari İşler Yönetmeni Türker Aksu’nun da katıldığı kan bağışı kampanyası, Kızılay Bursa Şubesi’nin desteğiyle UEDAŞ Genel Müdürlüğü hizmet binasında düzenlendi. Personelinin yoğun katılım gösterdiği kampanyaya müşterilerde büyük destek verdi.

Kampanyayı değerlendiren Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, ”UEDAŞ olarak böylesine anlamlı bir organizasyona dâhil olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Amacımız, bir farkındalık oluşturarak kan vermenin ne kadar önemli olduğunu insanlara tekrar hatırlatmak. Geçtiğimiz gün Yalova’da gerçekleştirdiğimiz bağış kampanyasını bu kez Bursa’da düzenledik. Katılımın bu derece yoğun olması bizleri ayrıca gururlandırdı” dedi.


 
Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.