Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / UEDAŞ’ tan Kan Bağışı Kampanyası
UEDAŞ’ tan Kan Bağışı Kampanyası  26.6.2013
UEDAŞ’ tan Kan Bağışı Kampanyası

Bursa’da hizmet veren personellerimizin katılımıyla kan bağışı kampanyasına imza attık. UEDAŞ Kurumsal İletişim Yönetmeni Yusuf Ziya Yüce ve UEDAŞ İdari İşler Yönetmeni Türker Aksu’nun da katıldığı kan bağışı kampanyası, Kızılay Bursa Şubesi’nin desteğiyle UEDAŞ Genel Müdürlüğü hizmet binasında düzenlendi. Personelinin yoğun katılım gösterdiği kampanyaya müşterilerde büyük destek verdi.

Kampanyayı değerlendiren Genel Müdürümüz Mehmet İslamoğlu, ”UEDAŞ olarak böylesine anlamlı bir organizasyona dâhil olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Amacımız, bir farkındalık oluşturarak kan vermenin ne kadar önemli olduğunu insanlara tekrar hatırlatmak. Geçtiğimiz gün Yalova’da gerçekleştirdiğimiz bağış kampanyasını bu kez Bursa’da düzenledik. Katılımın bu derece yoğun olması bizleri ayrıca gururlandırdı” dedi.


 
Haberler
Haberler

Uludağ'da ekiplerimizin zorlu mesaisi


Kış mevsiminin gözde turizm merkezlerinden Uludağ’da, kesintisiz elektrik enerjisi için sürdürülen çalışmalar dikkat çekti. UEDAŞ ekiplerinin zorlu koşullardaki çalışmaları aralıksız sürüyor.

Kardeşim Üşümesin gülümsetmeye devam ediyor


UEDAŞ'ın 7 yıldır sürdürdüğü “Kardeşim Üşümesin” projesi kapsamında bu kez Çanakkale’nin Biga İlçesi’ndeki çocukların yüzünü güldürdü.

UEDAŞ,Jandarma ile 'Kadına Şiddete Dur' Dedi


UEDAŞ ile Bursa İl Jandarma Komutanlığı Kadına Şiddetle Mücadele Günü kapsamında farkındalık çalışmasına imza attı. Kadın astsubaylar tarafından İnegöl’deki bir elektrik trafosuna “Kadına Şiddete Dur De” teması işlendi.

Enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimi


UEDAŞ'ın İşletme Mühendisleri ve Müşteri Mühendisleri'nden oluşan 30 kişilik ekip, enerji nakil hatları projesi mesleki eğitimine katıldı.