Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / ‘Benim bir projem var’ yarışması sonuçlandı
‘Benim bir projem var’ yarışması sonuçlandı  18.5.2016
‘Benim bir projem var’ yarışması sonuçlandı

Şirket içinde yaratıcı düşünme ortamının oluşması, yeni fikirlerin teşvik edilmesi amacıyla başlatılan ‘Benim bir projem var’ yarışması sonuçlandı. İlk kez düzenlenen yarışmaya 35 proje katıldı. Seçici kurulun yaptığı çalışma sonunda üç proje ödüle layık görüldü.

Birinciliğe uzak işletmelerin ambardan malzeme alımlarının ortak yürütülmesi için yöntem belirlenmesi projesiyle Fatih Canpolat layık görülürken 2.lik ödülüne endeksör ile sayaç okuma hatalarının engellenmesine yönelik sistem tasarımı projesiyle İsmail Arabacı, sayaçtan tüm verilerin okunması projesiyle Ahmet Asan’ın projesi 3.’lüğe hak kazandı.

Yarışmada derece alan arkadaşlarımıza ödüllerini Genel Müdürümüz Mesut Efe takdim etti. Projelerin hepsinin birbirinden güzel olduğunu belirten Efe, yarışmada emeği geçen herkese teşekkür etti. Birinci  olan Fatih Canpolat’ a  akıllı telefon ve Ipad, İkinci  olan İsmail Arabacı ‘ya Ipad, 3. olan Ahmet Asan‘a ise altın hediye edildi.

Haberler
Haberler

Keles'li tarımcılardan Genel Müdürümüze nezaket ziyareti


Bursa'nın dağ ilçelerinden Keles Kocakavacık Köyü Tarım Kalkınma Kooperatifi Başkanı Erdoğan Yumak ve üyeleri, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı ziyaret etti. Kooperatif yönetimini makamında ağırlayan Fatih Danacı ile ilçedeki altyapı çalışmaları ve yatırım konuları konuşuldu.

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın'dan Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'ya ziyaret


Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın, Genel Müdürümüz Gökay Fatih Danacı'yı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde Orhangazi ilçesindeki altyapı çalışmaları ve yatırımları görüşüldü.

Yeşilçam'ın usta aktörü Ediz Hun, Limak Enerji çalışanlarıyla buluştu


Bursa’da Nostaljik Sinema etkinliğinde bir araya gelen Limak Enerji Grubu çalışanları, Yeşilçam’ın ünlü aktörlerinden Ediz Hun ile birlikte 1971 yapımı Güllü filmini seyretti.

Denizaltı elektriği UEDAŞ robotuyla güvende


UEDAŞ’ın Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen su altı robotuyla, adalara elektrik taşıyan sualtı kablolarındaki arızalar önceden tespit edilebiliyor.