Sizi Dinliyoruz
  UEDAŞ Facebook Sayfası UEDAŞ Twitter Sayfası UEDAŞ Instagram Sayfası UEDAŞ Linkedin Sayfası UEDAŞ Foursquare Sayfası  
 
Ana Sayfa / Haberler / ‘Benim bir projem var’ yarışması sonuçlandı
‘Benim bir projem var’ yarışması sonuçlandı  18.5.2016
‘Benim bir projem var’ yarışması sonuçlandı

Şirket içinde yaratıcı düşünme ortamının oluşması, yeni fikirlerin teşvik edilmesi amacıyla başlatılan ‘Benim bir projem var’ yarışması sonuçlandı. İlk kez düzenlenen yarışmaya 35 proje katıldı. Seçici kurulun yaptığı çalışma sonunda üç proje ödüle layık görüldü.

Birinciliğe uzak işletmelerin ambardan malzeme alımlarının ortak yürütülmesi için yöntem belirlenmesi projesiyle Fatih Canpolat layık görülürken 2.lik ödülüne endeksör ile sayaç okuma hatalarının engellenmesine yönelik sistem tasarımı projesiyle İsmail Arabacı, sayaçtan tüm verilerin okunması projesiyle Ahmet Asan’ın projesi 3.’lüğe hak kazandı.

Yarışmada derece alan arkadaşlarımıza ödüllerini Genel Müdürümüz Mesut Efe takdim etti. Projelerin hepsinin birbirinden güzel olduğunu belirten Efe, yarışmada emeği geçen herkese teşekkür etti. Birinci  olan Fatih Canpolat’ a  akıllı telefon ve Ipad, İkinci  olan İsmail Arabacı ‘ya Ipad, 3. olan Ahmet Asan‘a ise altın hediye edildi.

Haberler
Haberler

UEDAŞ'tan Yerinde Sayaç Testi Hizmeti


Müşteri memnuniyetini herzaman ön planda tutan UEDAŞ, müşterilerden gelen talepler ya da okuma ekiplerinin rutin teknik ve fiziki incelemelerinde karşılaşılan arızalar için karşılaşılan 3 günlük inceleme süresini 1 güne düşürüyor. Yerinde sayaç test işlemiyle UEDAŞ, arızalı olmayan sayaçların sökülmesinin de önüne geçiyor.

Edremit'te Yaz Yoğunluğuna Önlem


UEDAŞ, yaz aylarında artan nüfus yoğunluğunu göz önüne alarak tatil bölgelerindeki bakım ve onarım faaliyetlerini artırdı.

Balıkesir'de Köy Okulu Kütüphaneye Kavuştu


“Bi Kitap Daha Aydınlık Bi Hayat” hedefiyle yola çıktığımız, 7 yılda 20 köy okuluna kütüphane kurduğumuz projemizde bu durağımız Balıkesir'in Susurluk İlçesindeki Karapürçek Şehit Mesut Nayman İlkokulu oldu.

"Gece ve Işık" Sergide Buluştu


6’ıncısını düzenlediğimiz ve bu yıl ilk kez uluslararası katılıma açılan 'Şehrin Işıkları Fotoğraf Yarışması'nda dereceye giren 50 fotoğraf Bursa Osmangazi’de yer alan Korupark AVM’de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.